Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mrozi krew w żyłach – co nas czeka?

jasnowidz jackowski to przewidział

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego nie brzmi pozytywnie i daje do myślenia. Wizjoner nie ukrywa, że każdego ranka czuje ogromny niepokój i obawy. Podczas rozmowy z Krzysztofem Woźniakiem powiedział o konflikcie zbrojnym, który nas czeka. Podkreślił, że głównym zagrożeniem dla naszego kraju jest Bliski Wschód.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego

Najpopularniejszy polski jasnowidz nieprzerwanie szokuje kolejnymi wizjami. Nie da się ukryć, że jego osoba jest niezwykle intrygująca, a jak zapowiedział sam Jackowski, jego przepowiednie spełniają się w 80%. Czy powinniśmy więc obawiać się najbliższych czasów?

15 marca Jackowski wystąpił w filmie popularnego youtubera Krzysztofa Woźniaka, który prowadzi kanał o nazwie „Wideoprezentacje”. Jasnowidz opowiedział o swoich obawach i podzielił się z internautami niepokojącymi przeczuciami. Krzysztof wspomniał bowiem i konflikcie zbrojnym. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy wizjoner mówi o zbliżającej się wojnie. Zwrócił uwagę na Bliski Wschód, który jego zdaniem może stwarzać niebezpieczeństwo dla naszego kraju.

Co do Polski to w całej tej sytuacji, która nas czeka (ja powiedziałem to wiele miesięcy temu), czuję, że Polska w pewnym sensie straci suwerenność, chociaż długo się będziemy o tym dowiadywać. My po tym wszystkim może i wyjdziemy w miarę cało, z tego co ma się na świecie zdarzyć – powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: LEGENDARNY ASTROLOG NOSTRADAMUS PRZEWIDZIAŁ KONIEC RODZINY KRÓLEWSKIEJ? KIEDY NASTĄPI?

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mrozi krew w żyłach. Wizjoner poinformował również, że każdego dnia, kiedy budzi się rano czuje obawy i niepokój. Twierdzi, że jego samopoczucie nie może być przypadkowe.

Czuję, że to, co przeżywamy przez tę zarazę to jest już przygnębiające strasznie. To jest piękny czas do tego, co ma dopiero być. W życiu różne rzeczy dzieją się niespodziewanie i mam nadzieję, że coś się zmieni, ale mnie to przytłacza. Czuje to zagrożenie i czuję, że ono jest blisko! Ja jestem wieszczem, coś tam czuję i mówię, a jak już mówię, to jestem konsekwentny.

 

źródło: youtube.com, antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.