Jasnowidzka Aida o 2022 roku – jedna z wizji dotyczy polityki!

Wróżka Aida

Jasnowidzka Aida postanowiła opowiedzieć o swojej wizji na 2022 rok, który nazwała „Rokiem Korytarza”. Według mistyczki każdy z nas będzie kroczył długim korytarzem, szukając dla siebie odpowiednich drzwi. Ponadto wróżka opowiedziała o wizji związanej z polityką. 

Kilka słów o Aidzie

Aida Kosojan-Przybysz to pochodząca z Gruzji mistyczka i jasnowidzka, która cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Jak twierdzi, swój dar przewidywania przyszłości odziedziczyła po swoich babciach. Pierwszych wizji doznała mając zaledwie 13 lat.

Aida przepowiada nie tylko przyszłość, ale również pomaga w odnalezieniu osób zaginionych, pomaga parom, które planują się pobrać, planują potomstwo, a także współpracuje z wieloma gwiazdami. Warto również wspomnieć, że Aida jest jedyną w Polsce wizjonerką, która rozwija również karierę muzyczną. Mistyczka podczas pandemii koronawirusa wydała swoją 10. płytę, a ponadto w czasach zarazy nauczyła się także wróżyć online.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA NAGRAŁA SŁYNNEGO UPIORA ZE „ŚWIECAMI ZWŁOK”? NAGRANIE STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU! 

Jasnowidzka Aida o 2022 roku

Wizjonerka podczas rozmowy z Wprost zdradziła swoje wizje związane z rozpoczętym 2022 rokiem. Okazuje się, że nowy rok będzie dla nas czasem poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. Sama Aida nazwała ten czas „Rokiem Korytarza”, po którym będziemy spacerować, szukając odpowiednich dla siebie drzwi.

To czas, w którym będziemy podejmować ważne decyzje, moment przejścia ze starego do nowego świata, zmiany pracy, partnera czy też kraju zamieszkania. To czas przemiany wewnętrznej – poinformowała mistyczka.

Wizjonerka wspomniała również o świecie polityki. Zaznaczyła, że dwie „mocne partie” oraz jedna mniejsza będą ze sobą konkurować, co ostatecznie zakończy się „strzelającymi piorunami”.

Wiele będzie się działo za zamkniętymi drzwiami. Dwie mocne partie i jedna mniejsza będą mocno rywalizować. Ta trzecia partia będzie lawirować, nie będzie wiedziała, do kogo się przyłączyć. Jakieś pioruny strzelą, to jest pewne – dodała jasnowidzka Aida.

2022 rok będzie również pełen niespodzianek i zmian. W swojej wizji Aida dostrzegła również polityków różnych ugrupowań, którzy wspólnie „podnoszą ciężki stół” i nie wiedzą, gdzie go postawić.

Jak interpretujecie słowa wizjonerki?

 

źródło: Wprost

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.