Najman nie wytrzymał. Poczęstował Szczenę ciosem jeszcze przed walką [WIDEO]

najman nie wytrzymał

Najman nie wytrzymał. Mianowicie, przed galą MMA-VIP 3 doszło do wielkiej awantury, w którą zaangażowany był właśnie Marcin Najman oraz jego rywal – Ryszard „Szczena” Dąbrowski. Zawodnika a jednocześnie organizatora gali zdenerwował fakt, że popularny „Szczena” nieprzychylnie wypowiadał się o nim w komentarzach. Najman wkroczył do budynku, w którym Ryszard Dąbrowski udzielał wywiadu i zaatakował go, wypłacając mu soczysty cios prosto w twarz. Wideo z tego zajścia jest hitem sieci – zobaczycie je w dalszej części tekstu.

Najman nie wytrzymał. Poczęstował Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego ciosem jeszcze przed walką

Ależ awantura przed galą MMA-VIP 3! Marcin Najman nie wytrzymał i zaatakował swojego rywala jeszcze przed walką. Do mocnego spięcia doszło w miejscu, gdzie Ryszard „Szczena” Dąbrowski udzielał wywiadu. To właśnie on ma stoczyć w Najmanem walkę w formule MMA. Jak się jednak okazało, Najmanowi nie spodobały się pewne słowa, którymi wcześniej określił go „Szczena”. Między mężczyznami już wcześniej dochodziło do większych lub mniejszych spięć, ale to ostatnie, było zdecydowanie najmocniejsze. Wszystko można zobaczyć poniżej (uwaga, materiał zawiera wulgarne słowa):

ZOBACZ TAKŻE: ALEKSANDER ŁUKASZENKA GROZI POLSCE? STRASZY NASZ KRAJ ROSJĄ! ZAPOWIADA BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI: „BĘDZIEMY DZIAŁAĆ TWARDO”. POWINNIŚMY SIĘ OBAWIAĆ?

Wiadomo o co poszło. Rywal Najmana nazwał go „grubasem” i „świnią”. To rozwścieczyło El Testosterona

Z powyższego nagrania można wywnioskować, o co dokładnie poszło i co tak bardzo rozwścieczyło Marcina Najmana. Dokładnie wyjaśnienie znalazło się jednak także w mediach społecznościowych byłego pięściarza. To właśnie tam popularny El Testosteron wskazał, co tak bardzo nie spodobało mu się w wypowiedziach „Szczeny”. Można to zobaczyć w poniższym wideo, choć od razu przestrzegamy, że także tutaj Najman nie przebiera w słowach. Czyżby emocje przed zbliżającą się wielkimi krokami walką rosły?

Ty debilu skończony, jak ci zap******* w tej Twój pusty łeb, to może w końcu rozumu nabierzesz i zaczniesz normalnie funkcjonować

źródło: Twitter, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.