Nagrywała po kryjomu nianię. To co zobaczyła doprowadziło ją do łez [WIDEO]

nagrywała po kryjomu nianię

Nagrywała po kryjomu nianię. To co zobaczyła momentalnie doprowadziło ją do łez. W sieci rekordy popularności bije nagranie, które jakiś czas temu na TikToku opublikowała pewna kobieta. Matka zleciła opiekę nad dziećmi nastoletniej opiekunce. W pewnym momencie coś szczególnego przykuło jej uwagę. Nie zastanawiając się ani chwili – chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać pracownicę. Teraz usłyszał o niej cały świat. Materiał wyświetlono wiele milionów razy. Wszystko zobaczycie poniżej.

Nagrywała po kryjomu nianię. To co zobaczyła doprowadziło ją do łez [WIDEO]

Powierzanie własnych dzieci pod opiekę obcych często wiąże się ze swego rodzaju stresem. Niektórzy rodzice nie mają jednak wyjścia i muszą korzystać z usług niani. Jednakże, to co zobaczyła Nicki Maher dosłownie przechodzi ludzkie pojęcie. Kobieta zaufała nastoletniej niani. W pewnym momencie, gdy Nicki przebywała w domu a dzieci spędzały czas z opiekunką, jej uwagę zwróciło coś szczególnego. Matka momentalnie chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać nianię z ukrycia. Autorka wideo nie mogła uwierzyć w to co widzi. Jej twarz momentalnie zalała się łzami. Co takiego zobaczyła?

Jak się okazuje, nastoletnia niania okazała się niezwykle utalentowaną osobą. Dziewczyna podczas opieki nad dziećmi, śpiewała im znane i lubiane przez najmłodszych piosenki. Jej głos dosłownie łapie za gardło. To wszystko sprawiło, że Nicki Maher nie potrafiła ukryć wzruszenia. Jednakże, aby nie speszyć nastolatki, nagrywała ją z ukrycia. Po czasie zdecydowała się jednak na publikacje materiału w sieci. Okazało się to strzałem w dziesiątkę.

nagrywała po kryjomu nianię

Nagrywała po kryjomu nianię. To co zobaczyła, doprowadziło ją do łez… źródło: TikTok (zrzut ekranu)

ZOBACZ TAKŻE: „Jestem za ładna, żeby pracować”. Młoda TikTokerka wywołała burzę, internauci nie zostawili na niej suchej nitki [FOTO]

Internauci zachwyceni. Miliony wyświetleń i miliony polubień nagrania

Jak łatwo się domyślić, nagranie spotkało się z niebywale ciepłym przyjęciem wśród internautów. Zgromadziło potężną ilość wyświetleń oraz miliony polubień. Na poniższym wideo opiekunka – Delaney Wilson – śpiewa fragmenty piosenki z „Małej syrenki” Disneya.

Po medialnym szumie, młoda i utalentowana niania w końcu wyszła naprzeciw publice i zaczęła bardziej ochoczo prezentować swój talent. Początkowo miała wielkie opory, ale interwencja matki dzieci oraz ciepłe słowa od internautów wlały w nią odwagę. Nagranie ze śpiewem opiekunki zobaczycie poniżej.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@nickiunplugged @delaneyreneemusic so happy you’re in our world 🧜‍♀️ #disney #singer #mom #babysitter #thevoice ♬ original sound – Nicki Marie

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.