Nagrania rozmowy zamordowanej Alexandry z policją. Bulwersujące i przerażające

nagrania rozmowy zamordowanej

Nagrania rozmowy zamordowanej Alexandry z policją. W ostatnim czasie wiele mówiło się o głośnej sprawie z Rumunii. Tam właśnie uprowadzona została 15-letnia Alexandra. Mówi się, że wsiadła do pojazdu nieznajomego, poszukując podwózki. Niestety, wszystko zakończyło się tragicznie. Mężczyzna okazał się gwałcicielem i mordercą. Co najistotniejsze – dziewczyna z miejsca przetrzymywania skontaktowała się z policją. Dzwoniła tam kilka razy, jednak za każdym razem funkcjonariusze nie potrafili jej pomóc. Byli cyniczni i ironiczni. 

Nagrania rozmowy zamordowanej Alexandry z policją

W sieci pojawiły się nagranie rozmów zamordowanej Alexandry z policją. Mrożą one krew w żyłach. Wszystko przez postawę policji, której brak reakcji zdecydował o tym, że nastolatka została zamordowana. Dziewczynie udało się skontaktować z numerem 112, jednakże nie znała dokładnej lokalizacji swojego położenia. Policjanci natomiast wykazali się nieprofesjonalizmem, gdyż nie potrafili zlokalizować miejsca skąd dzwoni Alexandra. Warto dodać, że mieli taką możliwość, lecz… nie potrafili z niej odpowiednio skorzystać. Zapis kilku telefonów, które 15-latka wykonała do służb, można odtworzyć poniżej:

Sprawa odbija się szerokim echem

Tragiczne wydarzenia w Rumunii prawdopodobnie będą impulsem do przeprowadzenia w tym kraju szeregu zmian. Na jaw wychodzą bowiem fakty o brakach, jakie wykryto w tamtejszych służbach porządkowych. Pracownicy są nieprzeszkoleni, nie potrafią korzystać z podstawowych narzędzi ułatwiających ich pracę. Do miejsca, z którego dzwoniła poszkodowana, dotarli dopiero po 19 godzinach. Zdecydowanie za późno, aby pomóc ofierze, która została zgwałcona, pobita i zamordowana.

Oprawcą okazał się 65-letni mężczyzna. Alexandra nie była jego pierwszą ofiarą. Przyznał się także do zabójstwa innej dziewczyny, tym razem 18-letniej. Rodzina i całe społeczeństwo jest zdruzgotane. Wszyscy domagają się poważnych konsekwencji dla ludzi przyjmujących zgłoszenie. Poza tym, że nie potrafili pomóc, uwagę zwraca ich podejście do całej sprawy. Byli oni nieprzyjemni, aroganccy. A wszystko w czasie, gdy młoda osoba szczerze prosiła o pomoc i walczyła o życie. Niestety, walkę tą przegrała. Sama nie miała szans, aby postawił się dorosłemu napastnikowi.

ZOBACZ TAKŻE: CHYTRY DWA RAZY TRACI – OGROMNY POŻAR

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.