Karolina Szymczak: [wiek, Piotr Adamczyk, mąż, Instagram, Diablo]

Piękna początkująca aktorka długo ukrywała swój związek z Piotrem Adamczykiem. Niedawno zdecydowali się na poważny krok ku wspólnej przyszłości. Jeśli chcecie dowiedzieć, kim jest Karolina Szymczak, świeżo upieczonej żonie gwiazdora polskiego kina – koniecznie zostańcie z nami!

Karolina Szymczak wiek

Kobieta na świat przyszła 25 października 1991 roku w Złotoryi. Co ciekawe od swojego męża jest młodsza aż 19 lat! Jak widać wiek dla nich nie gra żadnej roli i zdecydowali się wspólna przyszłość. Oprócz tego, że próbuje swoich sił w aktorstwie, jest także modelką. Interesujący jest fakt, że studia które ukończyła we Wrocławiu były anglojęzyczne. Teraz może pochwalić się tytułem magistra.

 

Karolina Szymczak filmy

Pierwszą poważną produkcją, w której zagrała był amerykański film Hercules. Trzeba przyznać, że to naprawdę udany debiut. Po pierwsze jej rola została doceniona przez widzów, a także należy docenić sam fakt, że miało to miejsce za oceanem. Następnie wystąpiła w filmie polskich producentów o tytule Diablo. Wyścig o wszystko. Dzięki temu zyskała jeszcze większe grono fanów. Co ciekawe na swoim koncie ma również odważną sesje do jednego z numerów amerykańskiego Playboy’a.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miłego powrotu do rzeczywistości:) Mój jest całkiem fajny🌼🌸🤓Wiosna daje siłę💪 #backtonormallife #springtime #springpower #newweek #newgoals

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk – ślub

Według informacji z sieci para zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu po dwóch latach znajomości. Cała ceremonia, jak i ich związek owiana była tajemnicą. Zarówno aktorka, jak i jej wybranek maja na swoim koncie nieudane małżeństwa. Nauczeni doświadczeniem, zdecydowali się nie afiszować z uczuciem i okazywać sobie miłość jedynie w otoczeniu najbliższych. Oboje wierzą, że tym razem spotkało ich uczucie, które trwać będzie do końca życia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

Karolina Szymczak Instagram

Konto aktorki na Instagramie znajdziecie pod nazwą @karolina.szymczak. Na chwilę obecną jej profil śledzi zaledwie 7 tysięcy użytkowników. Znajdziemy na nim piękne zdjęcia kobiety. Po nich możemy domyślać się, że jedną z jej pasji są podróże. Myślicie, że w aktorstwie poradzi sobie również dobrze, jak jej mąż?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.