Opuszczony dom publiczny we Wrocławiu – zobacz jak wygląda! [WIDEO]

opuszczony dom publiczny we wrocławiu

Opuszczony dom publiczny we Wrocławiu od środka – zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda takie miejsce? W dodatku nieco nadgryzione zębem czasu? Bardzo ciekawy materiał sporządził YouTuber Pepol-Urbex. Na jego kanale pojawiło się nagranie, w którym eksploruje znany, opuszczony wrocławski dom publiczny. W środku zachowało się wiele ciekawych rzeczy. Wiadomo też, jak wyglądały tamtejsze pokoje. Co jeszcze zastał na miejscu Piotr Bartelt, znany jako Pepol-Urbex? W dalszej części tekstu prezentujemy jego niebywale interesujące wideo!

Opuszczony dom publiczny we Wrocławiu – zobacz jak wygląda! [WIDEO]

W sieci niezwykle popularne są kanały, na których YouTuberzy eksplorują opuszczone tereny i budynki. Najczęściej są to dawne szpitale, opuszczone szkoły, muzea, teatry, jednostki wojskowe. Na bardzo interesujący wpadł jednak Piotr Bartelt znany jako Pepol-Urbex. Mianowicie, postanowił on odwiedzić… opuszczony dom publiczny, znajdujący się w samym sercu Dolnego Śląska, czyli we Wrocławiu.

dom publiczny

Pepol-Urbex już wcześniej zasłynął z eksplorowania niebywale interesujących miejsc, jednak jego ostatni wyczyn spotkał się z naprawdę dużym zainteresowaniem. Być może ze względu na historię miejsca, do którego się wybrał. Omawiany wrocławski dom publiczny nosił niegdyś nazwę Euforia. Portal o2.pl dotarł do opisu miejsca sprzed lat, a według niego lokal oferował:

[…] zabawę na najwyższym poziomie, towarzystwo miłych pań, jacuzzi, masaż relaksacyjny i erotyczny, bogato zaopatrzony bar czy striptiz.

Co natomiast YouTuber zastał w środku? Bardzo interesujące nagranie można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: SZOK I WIELKA PANIKA W CHINACH! MIERZĄCY 300 METRÓW DRAPACZ CHMUR NAGLE ZACZĄŁ SIĘ CHWIAĆ. PRZERAŻENI LUDZIE UCIEKALI, W SIECI KRĄŻĄ NAGRANIA, NA KTÓRYCH WSZYSTKO DOKŁADNIE WIDAĆ [WIDEO]

Bar, pokoje z jacuzzi, łazienki, bilard – to miejsce przesiąknięte jest specyficznym klimatem

Jak czytamy w o2.pl, dom publiczny nieczynny jest już jakiś czas. Teraz często pomieszkują tam bezdomni. W środku jednak nadal wyraźnie czuć, do czego tak naprawdę służył budynek. Znajduje się w nim wiele łazienek oraz pokoje z jacuzzi. Całkiem nieźle zachował się również bar, obok którego stoi nawet nieco zniszczony i zaniedbany stół do bilarda. Uwagę zwraca też żywa czerwień na ścianach, będą elementem charakterystycznego wystroju.

opuszczony dom

Warto wspomnieć, że po pomieszczeniach nadal porozrzucane są takie przedmioty, jak damskie buty, kasety VHS, biustonosze. W jednym z pomieszczeń zamontowana jest nawet rura do tańca.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.