Na co warto czekać? Najgorętsze premiery Netflixa

Od kiedy Netflix zawitał do Polski, można zapoznać się z bogatą ofertą najlepszych filmów i seriali. Najchętniej dowiaduje się o nadchodzących premierach i z niecierpliwością czeka na jeszcze więcej. Do wyboru szeroki wachlarz: od komedii do mrożących krew w żyłach horrorów, jak i bardziej spokojnych, romantycznych seansów.

To co nowego?

W najbliższym czasie Netflix szykuje kolejne premiery. W dodatku są to kontynuacje seriali znajdujących się w czołówce, co dodatkowo ucieszy fanów. Lista aktorów zaangażowanych w produkcję również zadziwia. Wyjście jest tylko jedno – należy zarezerwować sporo wolnego czasu, aby obejrzeć nowości. A wśród nich takie tytuły:

Lucyfer (sezon 4)

Pierwsze trzy sezony serialu emitowane były w stacji Fox. Wraz z końcówką, stacja wydała oświadczenie, że trzeci sezon będzie ostatnim. Fanom nie spodobała się ta informacja. Dlatego Netflix zaskoczył! Już dziś odbędzie się premiera kolejnej części. Oddani fani mogą być spokojni i zarezerwować sobie czas z dużą porcją popcornu. Co ciekawe, główna postać nadal grana przez Toma Ellisa. Oznacza to, że akcja #SafeLucifer odniosła zamierzone skutki.

Mindhunter (sezon 2)

Seryjni mordercy zawsze wzbudzali w widzach napięcie ze strachem. Z drugiej strony jest to temat bardzo interesujący, który sprawia, że człowiek chce poznać ich bliżej. Serial został wydany na podstawie książki, której autorami są: John Douglas oraz Mark Olshaker. Głównym bohaterem jest Jonathan Groff wcielający się w rolę profilera FBA.
Charlize Theron, która jest producentką wykonawczą produkcji, podała informację o premierze drugiego sezonu. Odbędzie się w sierpniu bieżącego roku, jednak nie ujawniła konkretnego dnia. Nie zostały podane informacje na czym dokładnie będzie polegał 2 sezon. Co nie zmienia faktu, że fani czekają z niecierpliwością na kolejną dawkę emocji.

Dom z papieru (sezon 3)

Okrzyknięty fenomenem produkcji Netflixa. Hiszpański serial sensacyjny o grupie przestępczej prowadzonej przez Profesora, zabarykadowanej w mennicy. Po zakończeniu 2 sezonu po sieci krążyły plotki o braku planów na kontynuacje. Zakończenie również tego nie zapowiadało. Aktualnie premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku, co z pewnością ucieszy użytkowników. 

What/If

Jest to ciekawa pozycja, gdyż to świeża informacja wśród serialowych wiadomości. Rusza 24 maja 2019 roku. Twórcą jest Mike Kelley. Okrzyknięty socjologicznym thrillerem, opowiadał będzie o przyzwoitych ludziach, którzy będą robić nieprzyzwoite rzeczy. Chodzi o przyjęcie przez małżeństwo etyczno wątpliwej propozycji od pewnej kobiety. Będzie się składał z 10 odcinków. W roli głównej zobaczymy Renée Zellweger. Aktorka znana najbardziej z roli w filmie „Dziennik Bridget Jones”. Ciekawe o co tutaj chodzi?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.