It 2 – kiedy premiera? Dziś oficjalny zwiastun! Zobacz go!

It 2 – kiedy premiera? Filmowa adaptacja dzieła Stephena Kinga w 2017 roku odniosła ogromny sukces. Horror przyciągnął do kin miliony widzów. Większość nie ukrywa, że czeka na kontynuację serii. Druga część kultowej ekranizacji już niebawem! Dziś światło dzienne ujrzy oficjalny zwiastun IT: Chapter Two.

Przerażający klaun powraca

Pierwsza część filmu sprzed dwóch lat, opowiada o perypetiach dzieci z małego miasteczka. Ich wydawać by się mogło beztroskie życie, zakłóca tajemnicza siła. Przybiera ona postać upiornego klauna – nazywa się on Pennywise.

To: Rozdział 2, wzorem pierwowzoru z lat 90, opowiadać będzie o tym, co dzieje się 27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry. Bohaterowie, których poznaliśmy w pierwszej odsłonie filmu Andreasa Muschiettiego są już dorośli. Po raz kolejny przyjdzie im się zmierzyć z potwornym klaunem.

It 2 – kiedy premiera?

Coraz częściej pojawiają się pytania – kiedy premiera IT 2? Spieszymy z odpowiedzią! Jak zawsze, w Internecie podaje się dwie daty: premiery światowej, oraz polskiej.

Na świecie film zadebiutuje 4 września 2019 roku, natomiast w Polsce premiera odbędzie się 6 września 2019. Niemal pewne jest, że na film tak jak poprzednio, wybierze się ogromna rzesza fanów filmów grozy oraz twórczości Stephena Kinga.

Zobacz zwiastun To: Rozdział 2

Trailer pierwszej części filmu obejrzało blisko 54 miliony osób! Jak będzie tym razem? Wynik może być podobny. Udana ekranizacja horroru Stephena Kinga przed dwoma laty została bardzo pozytywnie odebrana przez społeczeństwo.

Już od dziś dostępny jest zwiastun filmu, który może okazać się hitem roku 2019. Za reżyserię, podobnie jak przed dwoma laty odpowiada Andreas Muschietti. Czy dorośli już bohaterowie poradzą sobie z tajemniczymi siłami pod postacią przerażającego klauna? Zobacz zwiastun! Dostępny będzie od godziny 18:00 w serwisie YouTube!

źródło zdjęcia: hindustantimes.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.