Murańskim puściły nerwy. Wielka awantura przed FAME MMA 15 [WIDEO]

murańskim puściły nerwy

Murańskim puścił nerwy. Podczas programu FAME F2F doszło do konfrontacji Jacka Murańskiego, Mateusza Murańskiego, Arkadiusza Tańculi oraz „Szalonego Reportera”. Murańscy i ich oponenci są w pewnym stopniu skonfliktowani i już dziś stoczą walki na gali FAME MMA 15. Na spotkaniu przed galą było jednak bardzo gorąco. Obie strony konfliktu rzucały w siebie przeróżne oskarżenia. Na sam koniec doszło do małego skandalu – młodszy z Murańskich trafił mikrofonem w głowę Tomasza Matysiaka aka „Szalonego Reportera”. Chwilę później Jacek Murański wyprowadził kopnięcie na korpus swojego rywala. Po tym zajściu zakończono program. Wideo z opisywaną sytuacją znajdziecie poniżej.

Murańskim puściły nerwy. Wielka awantura przed FAME MMA 15 [WIDEO]

Emocje przed galą FAME MMA 15 sięgają zenitu. Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie zawodników występujących na wydarzeniu, a także media trening oraz program FAME F2F, w którym wystąpili Jacek Murański, Mateusz Murański, „Szalony Reporter” oraz Arkadiusz Tańcula. O tym, że pomiędzy Murańskimi i ich rywalami zaistniał wielki konflikt, wiadomo nie od dziś. Wczoraj przelała się jednak czara goryczy.

Przypomnijmy, że na FAME 15 najpierw odbędzie się walka Tańculi z młodszym z Murańskich. Zaraz po niej – o ile pozwoli na to zdrowie Arkadiusza Tańculi – dojdzie do jego starcia ze starszym z rodziny Murańskich, ojcem Mateusza, czyli Jackiem. Jeżeli jednak Tańcula nie będzie w stanie wyjść do kolejnej walki, jego miejsce zajmie Tomasz Matysiak aka „Szalony Reporter” i to on zmierzy się w klatce z Jackiem Murańskim.

Do pierwszego poważniejszego „starcia” Matysiaka z Murańskimi doszło właśnie na wczorajszym F2F, a program skończył się małym skandalem. Podczas „face to face” Tomasz Matysiak najpierw został uderzony w głowę mikrofonem przez Mateusza Murańskiego, a następnie otrzymał kopnięcie na korpus ze strony Jacka Murańskiego. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Strasburger przesadził w „Familiadzie”. Mina urażonej uczestniczki mówi wszystko [WIDEO]

Wiadomo o co poszło – „Szalony Reporter” miał obrazić Jacka Murańskiego

Jak widać na powyższym nagraniu – jeszcze przed uderzeniem mikrofonem w głowę „Szalonego Reportera”, Jacek Murański odpychał go i próbował kopnięcia. Po wszystkim organizatorzy uznali, że program należy jak najprędzej zakończyć, gdyż nastąpiła eskalacja złych emocji.

Dzięki nagraniu wiadomo też, co tak bardzo rozsierdziło Murańskich. Młodszy z rodziny nie mógł darować Matysiakowi tego, jak ten nazwał jego ojca.

źródło: YouTube, FAME MMA, FAME MMA F2F; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.