Strasburger przesadził w „Familiadzie”. Mina urażonej uczestniczki mówi wszystko [WIDEO]

strasburger przesadził

Strasburger przesadził w „Familiadzie”! W sieci bardzo głośno jest o jego uszczypliwym kawale skierowanym do jednej z uczestniczek teleturnieju. Widzowie poczuli się nieco zniesmaczeni. To samo można powiedzieć również o biorącej udział w „Familiadzie” – jej mina mówiła sama za siebie o tym, co uważa o „żarcie” prowadzącego. Popularne już „suchary” Karola Strasburgera przeszły do historii uwielbianego teleturnieju, jednak tym razem sporo mówi się o tym, że sprawy zaszły nieco za daleko. Co dokładnie stało się na wizji? Zobaczcie sami – nagranie znajdziecie w dalszej części tekstu.

Strasburger przesadził w „Familiadzie”. Mina urażonej uczestniczki mówi wszystko [WIDEO]

„Familiada” to teleturniej uwielbiany przez tysiące Polaków. Jego oglądanie w wielu rodzinach stało się niemal tradycją dołączoną do niedzielnych obiadów. Całości dopełnia wyrazisty prowadzący programu – Karol Strasburger, który zasłynął przede wszystkim z „sucharów” opowiadanych niemal w każdym odcinku zmagań uczestników. Tym razem zdaniem wielu osób, sprawy zaszły jednak nieco za daleko, a żart okazał się nie tyle nieśmieszny, co zwyczajnie niesmaczny i godzący w jedną z uczestniczek.

Choć zdarzenie, o którym mowa, miało miejsce już jakiś czas temu – o wszystkim przypomnieli użytkownicy Twittera. To właśnie tam bowiem pojawił się urywek programu, w którym padł nie do końca udany żart prowadzącego. Jak dobrze wiadomo, na koniec każdego programu członkowie drużyn biorących udział w zmaganiach, otrzymują specjalne kosze słodyczy. Właśnie przy okazji ich wręczania, Karol Strasburger do jednej z uczestniczek wypalił:

Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma.

Sytuacja stała się bardzo niezręczna. Można zobaczyć to na poniższym nagraniu. Mina uczestniczki wyraźnie sugeruje, że ten żart nie przypadł jej do gustu:

ZOBACZ TAKŻE: Pijany osiłek zaatakował ratowników. Jest nagranie z plaży w Sopocie! „Jestem u siebie w mieście” [WIDEO]

Internauci oburzeni. „Na miejscu Jagody nie podałabym mu ręki”

Powyższe nagranie wywołało wielkie poruszenie w sieci. Internauci skrytykowali postawę prowadzącego, jednocześnie solidaryzując się z uczestniczką programu. Portal o2.pl przytacza kilka komentarzy dotyczących całej sytuacji – jeden z nich przytaczamy poniżej:

Bezczelne. Na miejscu Jagody nie podałabym mu ręki. Po co w ogóle w taki sposób się odzywał i produkcja też powinna to wyciąć, a nie zostawiać. Pomyślcie, jakbyście wy byli w TV i takie coś prowadzący do was mówi – nie bylibyście zadowoleni.

źródło: o2.pl, Twitter, TVP; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.