Kolejna wizja Jackowskiego się sprawdza?! „Żółty pył nad Polską”

kolejna wizja jackowskiego

Kolejna wizja Jackowskiego się sprawdza? Najpopularniejszy polski jasnowidz odniósł się niedawno do swoich przewidywań sprzed kilku miesięcy. Wtedy też mówił o „żółtym pyle” unoszącym się nad naszym krajem. Niedawne doniesienia niejako można powiązać ze słowami jasnowidza z Człuchowa. Czy Krzysztof Jackowski znów miał rację? Szczegóły poniżej.

Kolejna wizja Jackowskiego się sprawdza? „Żółty pył nad Polską”

Ostatnimi dniami cała Polska żyła katastrofą ekologiczną na Odrze, z której wyłowiono dziesiątki ton śniętych ryb. Jak mówili eksperci – rzeka dosłownie wymarła. Co ciekawe, wydarzenia te błyskawicznie powiązano z jedną z wizji Krzysztofa Jackowskiego. Mówił on wtedy o tym, że woda zostanie skażona a ludzie będą się jej bali. Co prawda jasnowidz nie trafił z miejscem wystąpienia skażenia, o czym przypomniał w niedawnej transmisji w serwisie YouTube:

Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody.

To jednak nie koniec. Osoby, które bacznie śledzą publikacje Jackowskiego, z pewnością pamiętają jego mroczną zapowiedź dotyczącą pojawienia się nad Polską „żółtego pyłu”. Portal kobieta.interia.pl zauważa, że 25 sierpnia tego roku „w województwie lubelskim przekroczone zostało średniodobowego stężenia pyłu zawieszonego PM10 powyżej 100 µg/m3”. O wszystkim informował GIOŚ.

ZOBACZ TAKŻE: Strasburger przesadził w „Familiadzie”. Mina urażonej uczestniczki mówi wszystko [WIDEO]

Jasnowidz Jackowski: „Musimy się przygotować na różne, dziwne zdarzenia, które się będą działy”

Krzysztof Jackowski w jednym z ostatnich nagrań na YouTube odniósł się zarówno do „żółtego pyłu”, jak i do zatrucia Odry. Ostrzegł, że może to być dopiero początek tragicznych wydarzeń dotykających między innymi nasz kraj. Zapowiedział, że należy przygotować się na takie „dziwne zdarzenia”:

Musimy się przygotować na różne, dziwne zdarzenia, które się będą działy. A to Odra – zatrucie, niejasne, nikt nie wiem kto jest winny, czy ta rzeka jest dalej truta, czy ożyje czy nie. Są tam bardzo szkodliwe związki.

Później jasnowidz dodał:

Zaczął się już zupełnie inny etap. Spraw, rzeczy, które zaczną nas dotykać. Ta kulminacja już się zaczęła. […] Od ponad dwóch lat dzieją się wokół nas same nieszczęścia. Są one bardzo mocno z sobą posklejane i następują jeden po drugim.

źródło: kobieta.interia.pl; YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.