Murańscy przegrali dwie walki na FAME MMA 15! Tańcula pokonał syna i ojca

murańscy przegrali dwie walki

Murańscy przegrali dwie walki na FAME MMA 15! Arkadiusz Tańcula dokonał wielkiej rzeczy i we wspaniałym stylu najpierw rozprawił się z Mateuszem Murańskim, a następnie wypunktował jego ojca – Jacka Murańskiego. Tym samym „Aroy” w walkach z Murańskimi ma już w sumie cztery wygrane i żadnej porażki – dwukrotnie pokonał zarówno młodszego, jak i starszego z rodu Murańskich. Jak przebiegały wczorajsze starcia, które emocjonowały setki tysięcy internautów? Szczegóły poniżej.

Murańscy przegrali dwie walki na FAME MMA 15! Tańcula najpierw pokonał syna, a później rozprawił się z ojcem

FAME MMA 15 przeszło do historii. Gala, która od początku budziła wielkie emocje, ostatecznie nie zawiodła. Nie brakowało na niej naprawdę interesujących starć. Doszło też do kilku niespodzianek i nadspodziewanie dobrych występów niektórych zawodników spisywanych na straty. Najwięcej osób czekało jednak na występy rodziny Murańskich. Ci chcieli raz na zawsze zamknąć rozdział Arkadiusza Tańculi i wziąć na nim rewanż za porażki z poprzednich gal.

Tańcula najpierw do oktagonu wyszedł z młodszym z Murańskich – Mateuszem. To była naprawdę godna uwagi walka. Obaj zawodnicy zrobili spory postęp względem ostatnich występów. Zwycięsko z tego starcia wyszedł jednak popularny „Aroy” który kapitalnie zaprezentował się w parterze. Tańcula walkę zakończył duszeniem zza pleców, czym zmusił młodego „Murana” do odklepania. Chwilę później w specjalnej rzymskiej klatce Arkadiusz Tańcula mierzył się z ojcem Mateusza – Jackiem Murańskim.

Tutaj także oglądaliśmy prawdziwy bój. Starszy z Murańskich znów wykazał się niebywałą odpornością na ciosy, a tych o wiele więcej zadał Tańcula, czym wypunktował swojego rywala. Ostatecznie werdyktem sędziów znów wygrał Tańcula.

ZOBACZ TAKŻE: Murańskim puściły nerwy. Wielka awantura przed FAME MMA 15 [WIDEO]

Jacek Murański nie zmierzył się z „Szalonym Reporterem” – lekarze zabronili mu walczyć

Warto wspomnieć, że po walce z Tańculą, Jacek Murański miał stoczyć jeszcze jeden bój – tym razem z „Szalonym Reporterem”. Decyzją lekarzy starcie to jednak nie doszło do skutku. Wszystko przez stan zdrowia starszego z Murańskich po wyniszczającej walce z „Aroyem”. Mimo to federacja zadeklarowała, że wpłaci 100 tysięcy złotych na cele charytatywne – bo taki warunek przystąpienia do walki przedstawił Jacek Murański.

źródło: Twitter, FAME MMA; foto; Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.