Minister rodziny porównała kobiety do watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów! Czy to kolejny atak hakerski?

Minister rodziny porównała kobiety

Minister rodziny porównała kobiety popierające lub biorące udział w protestach do watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów! Ponadto poinformowała, że te „pseudo kobiety” powinny trafiać do specjalnych ośrodków, w których będą wykorzystywane jako inkubatory. Niedługo później na Twitterze posłanki PiS pojawił się post tłumaczący, że doszło do ataki hakerskiego.

Minister rodziny porównała kobiety do watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów!

Na Facebooku Marleny Maląg pojawił się post odnoszących się do kobiet biorących udział lub popierających strajki. W poście pada oburzające porównanie kobiet do watahy Papuasów oraz bezmózgich dzikusów. Żeby tego było mało, na końcu postu czytamy:

Dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystywane jako inkubatory.

Minister rodziny porównała kobiety

Post wzbudził ogromne oburzenie i kontrowersje, a w sieci wylał się na posłankę hejt. Niedługo później na Twitterze minister rodziny opublikowano następujący post:

ZOBACZ TAKŻE: KSIĄDZ NATANEK WYPRAWIŁ SOBIE HUCZNĄ IMPREZĘ URODZINOWĄ: „BĘDZIE PICIE”!

Warto wspomnieć, że to kolejny atak hakerski na posłankę PiS. W październiku byliśmy świadkami, jak na profilu Joanny Borowiak napisano o Strajku Kobiet:

Możecie sobie protestować, ile chcecie. Jak powiedział Jarosław Kaczyński, zdanie narkomanek-prostytutek i zabójców dzieci nie będzie mieć wpływu na podejmowane decyzje.

Sprawę wówczas również tłumaczono atakiem hakerskim, dlatego obecnie internauci nie do końca są przekonani, że ponownie doszło do włamania na konto posłanki. Warto również wspomnieć, że nie tak dawno byliśmy świadkami kolejnej wpadki minister rodziny, Marleny Maląg, która to zapewniała opiekę psychologiczną dzieciom z wadami letalnymi oraz ich rodzicom. Wideo z tej wypowiedzi możecie obejrzeć poniżej:

 

źródło: twitter.com, facebook.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.