Mindhunter sezon 2 – [oficjalny zwiastun, data premiery, fabuła]

Mindhunter sezon 2 – już niedługo możecie się spodziewać premiery kolejnej części słynnego serialu Netflixa. Opowieść o seryjnych mordercach oraz o współpracy dwóch pracowników FBI, którzy przesłuchują największych zbrodniarzy. Wszystko po to, aby zamknąć niedokończone sprawy. Co nas czeka w drugiej części? 

Mindhunter sezon 2 zwiastun

Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun drugiej części serialu Mindhunter. W związku z tym poznaliśmy zarys fabuły. Ta część będzie dotyczyła morderstw w Atlancie, czyli tzw. „Atlatnta childs murders„. W latach 1979-1981 sprawca zamordował kilkadziesiąt dzieci i dorosłych. Pojawi się również postać Charlesa Mansona, uważanego za jednego z najgroźniejszych przestępców. Ten sezon będzie miał 8 odcinków, czyli dwa mniej niż pierwszy. Poniżej oficjalny zwiastun.

Mindhunter 2 kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu popularnego serialu już niedługo! Mianowicie, już 16 sierpnia. W tej części kolejny raz zobaczymy aktorów takich jak: Jonathan Groff, który wcielił się w rolę jednego z pracowników FBI, Holdena Forda. Dodatkowo, Holt McCallany jako jego partner w rozwiązywaniu spraw. Pojawi się również Hannah Gross, która wspiera ich w prowadzeniu śledztw.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

History. Pattern. Profile. MINDHUNTER Season 2 premieres August 16.

Post udostępniony przez MINDHUNTER (@mindhunter)

Serial Mindhunter zadebiutował na Netflixie w 2017 roku i od razu wywołał zaciekawienie wśród fanów psychologicznych thrillerów. Dlatego nikogo nie zdziwił fakt, iż niedługo pojawi się kontynuacja pierwszej części. Serial to adaptacja książki „Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI”, której autorami są: John Douglas oraz Mark Olshaker. Serialowe wywiady z największymi przestępcami mrożą krew w żyłach, dlatego nie możemy doczekać się kolejnych, których nie zabraknie w części drugiej.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.