Mieszkańcy Sulikowa przerwali milczenie – w mocnych słowach opowiedzieli o Dawidzie J.

Mieszkańcy Sulikowa o dawidzie j.

Potworna zbrodnia, do której doszło w ostatnich dniach wstrząsnęła całą Polską. Mieszkańcy Sulikowa zabrali głos w sprawie Dawida J., który po raz kolejny dopuścił się okrutnego morderstwa.

Kryminalna przeszłość Dawida J.

W 2006 roku, 14-letni wówczas Dawid brutalnie zgwałcił i zabił swoją 13-letnią koleżankę Sylwię, w której był zakochany. Nastolatek udusił dziewczynkę własnymi sznurówkami, ponieważ ta nie chciała się z nim kochać. Następnie ukrył ciało w polu, przykrywając je niewielką warstwą ziemi. Za popełniony czyn trafił do zakładu poprawczego w Świdnicy, gdzie spędził 4 lata. Bezwzględny morderca podczas przepustki dopuścił się kolejnego zbrodniczego czynu, mianowicie molestował swoją 11-letnią siostrę. Nie poniósł jednak kary, ponieważ odbywał ją wówczas w zakładzie poprawczym. Po wyjściu na wolność zaatakował kolejną kobietę, którą okradł. Za ten czyn trafił na 2 lata do więzienia, jednak po ponownym wyjściu na wolność doszło do kolejnej tragedii… O sprawie wypowiedzieli się mieszkańcy Sulikowa, w którym Dawid po raz kolejny dopuścił się zabójstwa.

ZOBACZ TAKŻE: „JEST POTWOREM, BESTIĄ” – BYŁA ŻONA MORDERCY 11-LATKA PRZERYWA MILCZENIE

Mieszkańcy Sulikowa przerwali milczenie

O zbrodni w Sulikowie wciąż nie przestaje być głośno. Przypomnijmy, że Dawid J. po raz kolejny zabił młodą kobietę. W poniedziałek 18-letnia Magda pojechała do sklepu w Sulikowie, jednak wyjazd ten okazał się tragiczny w skutkach. Dziewczyna została brutalnie zamordowana przez Dawida, który ukrył jej ciało w pobliskich krzakach. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu.

Mieszkańcy Sulikowa przerwali milczenie i w gorzkich słowach opowiedzieli o mordercy.

On skrzywdził niepoliczalną liczbę osób, rodzin, znajomych tych wszystkich dziewczyn, które skrzywdził – powiedział w rozmowie z Faktem jeden z mieszkańców, który poprosił o anonimowość.

Wszyscy tutaj są teraz niesamowicie poruszeni tą historią, mówią o tym nawet znajomi z innych regionów Polski. Ludzie chcą samosądu i kary śmierci. Trudno się dziwić, kiedy wymiar sprawiedliwości zawodzi na całej linii. J. został wypuszczony wbrew opinii seksuologów i psychologów. Gdyby teraz wyszedł na wolność, to na pewno zostałby poturbowany. Ludzie się boją, ja też, o nasze koleżanki, siostry, matki – powiedział mężczyzna, która zna zarówno Dawida jak i Magdę.

Mieszkaniec Sulikowa dodał, że wszyscy drżą o swoje bezpieczeństwo.

Nikt tu nie czuje się bezpiecznie, kiedy wypuszczają mordercę i gwałciciela po śmiesznym wyroku. Tutaj nie chodzi o to, że ktoś chce mu zrobić krzywdę, bo „zasłużył”, czy żeby sobie ulżyć, ludzie są zmuszeni przez takie sytuacje, by brać sprawy w swoje ręce. Nie chodzi o karę za to, co zrobił, tylko o to, że mógłby kogoś jeszcze skrzywdzić. Zwłaszcza że nieraz to zrobił, więc są ku temu solidne przesłanki.

Ludzie obawiają się, że Dawid po czasie znowu wyjdzie na wolność i dopuści się kolejnego morderstwa. Boją się, że J. zostanie uznany za niepoczytalnego, co może przyczynić się do zmniejszenia kary.

źródło: fakt.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.