Jaś Kapela zawalczy na Fame MMA? Zdradził, z kim chce się zmierzyć w oktagonie!

Jaś Kapela fame mma

Jaś Kapela zawalczy na Fame MMA? Okazuje się, że poeta po występie w Hejt Parku u Krzysztofa Stanowskiego postanowił nieco rozwinąć swoją karierę. Jaś zamieścił w mediach społecznościowych wpisy, w których zdradził, z kim chce się zmierzyć w oktagonie.

Kim jest Jaś Kapela?

Jan Kapela funkcjonujący w sieci jako Jaś Kapela to polski pisarz, poeta oraz publicysta Krytyki Politycznej, który słynie ze swoich kontrowersyjnych utworów oraz wypowiedzi. W ostatnim czasie zyskał na popularności za sprawą udziału w programie Hejt Park, prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym. Ich rozmowa odbiła się szerokim echem w mediach i do dziś skłania internautów do zagorzałych dyskusji.

ZOBACZ TAKŻE: MURAŃSKI NIE ZWALNIA TEMPA! SZALONY PLAN – DWIE WALKI W WAKACJE?

Jaś Kapela na Fame MMA

Okazuje się, że Kapela planuje dalszy rozwój swojej kariery. Już wcześniej w mediach społecznościowych pojawiły się żarty sugerujące, że poeta powinien pojawić się na Fame MMA, gdzie stoczyłby walkę z Wojciechem Olszańskim, znanym w mediach jako Aleksander Jabłonowski. Żart stał się na tyle popularny, że odniósł się do niego sam Kapela, publikując zarówno na Twitterze jak i Facebooku post dotyczący Fame MMA.

Zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza, ale sprawa została umorzona, więc 
chętnie wytłumaczę żołnierzykowi na ringu, żeby naszego pierwszego prezydenta szanował XD halo FAME MMA pomożecie? – czytamy we wpisie Jasia na Facebooku. 

Pod postami nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy zarzucili Jasiowi, że wystąpił w Hejt Parku jedynie po to, aby stać się popularny. Z drugiej zaś strony pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów dotyczących pomysłu, a wielu ich autorów zadeklarowało chęć zobaczenia walki.

To by była walka roku

Jedyne FAME MMA jakie bym oglądał! 

Już wiadomo, po co byłeś u Stana. Po fejm A teraz będziesz odcinał kupony od sławy, fame mma, później taniec z gwiazdami, poprowadzisz Sylwester z jedynką. O Ty Lisie!

No aż bym kupił PPV – czytamy w komentarzach pod postem Jasia.

Oglądalibyście?

 

źródło: twitter.com, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.