Mięso naszpikowane wkrętami i śrubami – ostrzeżenie dla właścicieli psów

mięso naszpikowane wkrętami

Mięso naszpikowane wkrętami i śrubami – ostrzeżenie dla właścicieli psów! Tym razem pułapkę na ukochane przez ludzi czworonogi, ktoś niedawno zastawił w Knurowie. To jednak nie pierwsza tego typu sytuacja. W okresie jesiennym, gdy niebezpieczne smakołyki mogą przykrywać liście, posiadacze zwierząt powinni być szczególnie uważni.

Mięso naszpikowane wkrętami i śrubami – ostrzeżenie dla właścicieli psów

Zmora dla właścicieli psów a także dla samych czworonogów powraca. Przerażający jest fakt, że ludzie nadal robią wszystko, aby wyrządzić krzywdę niczego niewinnym psom. Po raz kolejny w Polsce znajduje się kawałki mięsa dosłownie naszpikowane żelastwem – śrubami, wkrętami, czy nawet gwoździami. Zwierzęta które połakomią się na tego typu znalezisko, mogą zostać poważnie ranne. Pojawia się pytanie – co kieruje ludźmi, którzy odpowiedzialni są za przygotowywanie tego rodzaju pułapek?

ZOBACZ TAKŻE: ŚLĄSK WROCŁAW KLUBOWYM MISTRZEM ŚWIATA W BLIND FOOTBALLU! WIELKI SUKCES POLSKIEGO ZESPOŁU, KTÓREGO BRAMKI BRONI RADOSŁAW MAJDAN

Przerażające pułapki w Knurowie, mieszkańcy ostrzegają się nawzajem

Ostatnie informacje na temat przerażających pułapek na psy, pochodzą z Knurowa. Zdjęcie oraz ostrzeżenie o tego typu znaleziskach, opublikowano w portalu Facebook na stronie Twój Knurów. Mięso w którym znajdowały się wkręty i śruby znaleziono w okolicach tamtejszego Gwarka, gdzie ludzie często spacerują z psami.

Użytkownik, który na stronę przesłał mrożące krew w żyłach zdjęcie przyznał, że jemu udało się powstrzymać swojego psa przed zjedzeniem znaleziska. Nie wszyscy muszą mieć jednak tyle szczęścia.

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.