Miała wypadek w stroju Carrie na Halloween. Ratownicy myśleli, że dziewczyna nie żyje

miała wypadek w stroju

Miała wypadek w stroju Carrie na Halloween. Ratownicy którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia, byli przekonani, że dziewczyna nie żyje. Na szczęście wszystko okazało się starannie przygotowanym kostiumem. Teraz poszkodowana z uśmiechem na ustach opowiada o całej sytuacji. Z początku nie było jednak zabawnie.

Miała wypadek w stroju Carrie na Halloween – przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy byli przekonani, że młoda dziewczyna nie żyje

Z pewnością wielu kojarzy kultowy film Carrie nagrany na podstawie powieści Stephena Kinga. O ekranizacji znowu zrobiło się głośno – i to za sprawą młodej studentki z Zachodniej Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Sidney Wolde mianowicie brała udział w promocji nowego musicalu pod tytułem Carrie the Musical. Ten odbywać ma się w nawiedzonym domu z okazji Halloween. Po wszystkim, zmęczona młoda studentka nie miała już siły na umycie się i usunięcie makijażu. W swoim przerażającym przebraniu wsiadła do auta, które niestety niebawem rozbiła. A wszystko przez zwierzę, które wybiegło na jej drogę. To, co na miejscu zdarzenia zobaczyli ratownicy, zmroziło im krew w żyłach.

ZOBACZ TAKŻE: ZABIŁA SWOJĄ DOPIERO CO URODZONĄ CÓRKĘ – WROCŁAWSKI SĄD SKAZAŁ NASTOLATKĘ NA ROK WIĘZIENIA. WYROK NIE JEST PRAWOMOCNY

Ratownicy i świadkowie zdarzenia byli przerażeni

Nastolatka całą historię zdecydowała się opisać w swoich mediach społecznościowych. Mimo rozbitego pojazdu, przyznaje, że po czasie wszystko ją zwyczajnie bawi. Nie spodziewała się, że jej kostium wywrze aż tak ogromne wrażenie na ludziach udzielających jej pomocy. Ci byli bowiem święcie przekonani, że dziewczyna doznała bardzo poważnych ran, zagrażających jej życiu.

miała wypadek

Jej wpis w social mediach spotkał się z ogromnym odzewem społeczeństwa. Komentujący cieszą się, że dziewczyna nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Dziewczyna opowiada jeszcze, że tuż po wypadku, gdy swobodnie rozmawiała z ratownikami, co chwilę pojawiali się obok niej policjanci. Nalegali oni, aby nastolatce udzielić pomocy. Oni także nie wiedzieli, że krew na jej ciele jest sztuczna.

źródło zdjęć: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.