Miała najdłuższe naturalne paznokcie w całej Rosji – sprzedała je za ogromną kwotę!

Najdłuższe paznokcie w Rosji

Elena swego czasu mogła pochwalić się najdłuższymi naturalnymi paznokciami w Rosji. Zapuszczała je i pielęgnowała przez 6 lat! Po tak długim czasie postanowiła je obciąć i przy okazji zarobić. Okazuje się, że kupcy byli w stanie zaoferować jej sporą sumę pieniędzy.

Najdłuższe naturalne paznokcie w Rosji

Elena Shilenkova lata temu założyła się ze swoją koleżanką o 3 tys. dolarów, której z nich uda się zapuścić dłuższe paznokcie. Elena okazała się absolutną mistrzynią i nie obcinała ich przez 6 lat, uzyskując tym samym tytuł osoby z najdłuższymi paznokciami w całej Rosji.

Kobieta postanowiła wykorzystać swój fenomen i zaczęła działać w mediach społecznościowych. Regularnie dokumentowała swoje życie, pokazując swoje dłonie. Jak się okazało, w ekspresowym tempie zyskała pokaźne grono fanów. Jak zdradziła sama 32-latka, przypadkowi przechodnie zaczepiali ją na ulicy i prosili o zdjęcia. Mimo tylu pozytywów, życie z takimi paznokciami to również spore wyzwanie. Elena wyznała, że musi stale kontrolować swoje ruchy i bardzo obawia się ewentualnego złamania.

Najbardziej martwię się łamaniem paznokci we śnie i często mam koszmary, w których budzę się z krótkimi paznokciami. Sny są całkiem realne, więc budzę się w panice i uważnie sprawdzam paznokcie, aby się upewnić, że wszystko z nimi w porządku – wyznała na łamach programu telewizyjnego.

ZOBACZ TAKŻE: DUCH PRZEWRÓCIŁ DZIECKO? PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE OBIEGŁO SIEĆ

Sprzedała obcięte paznokcie za krocie

Po 6 latach Elena zdecydowała się na odważny krok. Postanowiła obciąć swoje długie i zakręcone paznokcie. Cały proces udokumentowała oczywiście na swoim Instagramie.

Jak się okazało, zainteresowanie obciętymi paznokciami przerosło oczekiwania Eleny. Szybko znaleźli się chętni na ich kupno. 32-latka wykorzystała ten fakt, zarabiając na każdym z nich 1000 dolarów! Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że jeszcze nie wszystkie się sprzedały.

Elena prawdopodobnie wyczuła w swoich paznokciach dobry biznes, ponieważ ponownie postanowiła je zapuszczać.

 

źródło: Instagram.com, Popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.