Mia Khalifa sprzątnęła psią kupę maseczką, a następnie założyła ją na twarz [WIDEO]

mia khalifa sprzątnęła

Mia Khalifa sprzątnęła psią kupę maseczką, a następnie założyła ją na twarz! Co więcej, to okropne zachowanie nagrano i opublikowano w sieci. Film w kilka dni zrobił ogromną furorę w mediach społecznościowych, zyskał miliony odsłon i wiele komentarzy. Odniosła się do niego także sama zainteresowana – poniżej prezentujemy komentarz byłej gwiazdy filmów dla dorosłych. Wideo także załączamy w dalszej części tekstu!

Mia Khalifa sprzątnęła psią kupę maseczką, a następnie założyła ją na twarz! W sieci opublikowano wideo z całego zajścia

Światowa pandemia koronawirusa sprawiła, że ludzie zaczęli uciekać się do przeróżnych, niekiedy bardzo dziwnych i trudnych do wytłumaczenia zachowań. Często udział we wszystkim biorą maseczki, które zyskują przeróżne nieoczekiwane zastosowania. Tak było między innymi w przypadku znanej, byłej już gwiazdy filmów dla dorosłych.

Mia Khalifa maseczkę postanowiła wykorzystać podczas spaceru z psem. Gdy jej pupil załatwił się na trawę, celebrytka zdjęła z twarzy materiałowy atrybut i za jego pomocą podniosła z podłoża psią kupę. Najdziwniejsze jednak dopiero miało się wydarzyć. A to dlatego, że po wszystkim kobieta zwyczajnie znów założyła rzeczoną maskę na twarz. Brzmi okropnie? Wyglądało jeszcze gorzej! Sytuację nagrano i opublikowano w mediach społecznościowych, a film zyskał ogromną popularność. Wszystko prezentujemy poniżej:

@itsbennyblancoi just saw @miakhalifa put poop on her face♬ original sound – benny blanco

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE DŹWIĘKI W ŚRODKU NOCY W KRAKOWIE – ZANIEPOKOJENI MIESZKAŃCY WSZYSTKO NAGRALI, FILMY OPUBLIKOWANO W SIECI! „JAKBY KTOŚ OTWORZYŁ BRAMY PIEKIEŁ”. ZOBACZ MATERIAŁY [WIDEO]

Wcześniej w podobny sposób maseczkę wykorzystała inna gwiazda – Katy Perry

Portal eska.pl przypomina, że niedawno w podobny sposób maseczkę wykorzystała inna gwiazda – Katy Perry. Piosenkarka mimo wszystko nie zdecydowała się na późniejsze założenie jej na twarz. A właśnie to jest najbardziej szokujące w nagraniu, które prezentujemy powyżej.

Internauci podejrzewają jednak, że akcja była z góry zaplanowana, a Mia Khalifa wszystko zrobiła dla sławy i stworzenia szumu wokół swojej osoby. Nagranie jako pierwszy na swoim TikToku umieścił bowiem producent muzyczny – Benny Blanco. Dziwnym trafem siedział w samochodzie nieopodal gwiazdy akurat wtedy, gdy doszło do opisywanego zajścia.

Do wszystkiego odniosła się także sama zainteresowana. Mia Khalifa na opublikowane nagranie miała odpowiedzieć:

Przynajmniej nie jestem „antymaseczkowcem”.

źródło: TikTok, eska.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.