Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści – w kraju skończą się leki?

wizja na rok 2023

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie informuje nas o zbliżającej się przyszłości. Niestety i tym razem przekazał masę niepokojących doniesień. Wizjoner opowiedział o sytuacji gospodarczej, a także brakach produktów, które już wkrótce odczujemy.

Kilka słów o Krzysztofie Jackowskim

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, który cieszy się nie tylko ogromną sławą, ale przede wszystkim uznaniem. Wizjoner regularnie dzieli się ze swoimi widzami informacjami o przyszłości, ostrzegając również przed ewentualnymi zagrożeniami. Ponadto wielokrotnie współpracował ze śledczymi, a na swoim koncie ma mnóstwo rozwiązanych zagadek kryminalnych. Specjalizuje się w poszukiwaniach osób zaginionych, a jego skuteczność oceniono na imponujące 80%.


ZOBACZ TAKŻE: DOŻYWOCIE ZA ABORCJĘ, NAWET GDY POCZĘCIE JEST WYNIKIEM GWAŁTU? NOWY PROJEKT W SEJMIE

Wizja jasnowidza na zbliżające się tygodnie

Krzysztof Jackowski za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i wizjami. Tym razem jasnowidz skupił się na zbliżającej się przyszłości, a konkretnie na najbliższych tygodniach. Niestety i tym razem doniesienia nie napawają optymizmem.

Jasnowidz Jackowski poinformował, że wkrótce zauważymy braki produktów, w tym m.in. leków.

Coraz bardziej będziemy zauważać braki różnych rzeczy (…). Mówiąc na przykładzie apteki: obecnie są wypełnione po brzegi. Wyobraźmy sobie, że z dnia na dzień leki, które gdzieś zawsze na magazynie były – nagle ich nie będzie. Z dnia na dzień wszystko się wydarzy. Braki zaczną być mocno zauważalne – zapowiedział Jackowski.

Niestety to nie koniec niepokojących wieści. Jasnowidz Jackowski odniósł się również do sytuacji politycznej i gospodarczej. Zapowiedział, że zbliżający się 2022 rok będzie jeszcze gorszy, a powodem tego będzie m.in. nieuchronnie zbliżających się krach, który spowoduje zaburzenie gospodarki.

Nastąpi nietypowy „krach”, nastąpi spadek wartości niektórych kapitałów – to zacznie lecieć na łeb, ale to nie będzie zachowanie typowego krachu, ale to będzie tak, jakby ktoś wyjął pieniądze i je zabezpieczył, bo wie, że coś będzie się działo. To powoduje rozregulowanie gospodarek słabych, ale i też silnych, głównie w Europie i USA. Jeżeli to się stanie, to będzie się działo, jakby było sztucznie wprowadzane. Powinniśmy być czujni, powinniśmy pilnować tego, co mamy, uważać, na swoje oszczędności – powiedział jasnowidz Jackowski.

 

źródło: youtube.com, antyradio.pl, radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.