Mężczyzna „współżyje” ze swoim samochodem. Wyznał, że jest w nim zakochany [WIDEO]

mężczyzna współżyje ze swoim samochodem

Mężczyzna „współżyje” ze swoim samochodem. Niesłychaną historię opisał portal vibez.pl. Co ciekawe, jej bohater – pod zmienionym imieniem – sam wszystko opowiedział w mediach. Niegdyś stacja TLC emitowała program o jego niezwykłej „miłości”. Co jednak ciekawe, w ostatnim czasie o wszystkim znów zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą TikToka. O niezwykłej relacji więcej przeczytacie poniżej. Zakochany w samochodzie mężczyzna zdradził nawet intymne szczegóły jego niecodziennej relacji z pojazdem.

Mężczyzna „współżyje” ze swoim samochodem. Wyznał, że jest w nim zakochany [WIDEO]

To jedna z najdziwniejszych historii na świecie. Takiej miłości świat jeszcze nie widział. O niecodziennym uczuciu pisze portal vibez.pl. Chodzi o związek Nathaniela (mężczyzna specjalnie podał nieprawdziwe imię, aby zachować choć nieco prywatności) z jego pojazdem. Jak się okazuje, mężczyzna nie na żarty zakochał się w czerwonym Chevy Monte Carlo z 1998 roku. Samochód w jego życiu pojawił się w 2007 roku – natomiast wcześniej Nathaniel miał próbować szczęścia w relacjach z kobietami, ale nie miał do nich szczęścia. Dopiero przy samochodzie zdołał poczuć „to coś”.

Sprawa stała się medialna i zainteresowała się nią swego czasu telewizja TLC. To właśnie na jej łamach mężczyzna opowiadał o tym, że… „współżyje” ze swoim samochodem. To nie żart – Nathaniel przyznał się do odbywania stosunków z pojazdem. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, mężczyzna zdradził jak to wszystko wygląda. Vibez.pl przytacza jego słowa, a brzmią one następująco:

Lubię pochylać się nad jego błotnikiem i przez maskę, tak jakby naciskać na niego. Jedną z odważniejszych pozycji jest ta, w której pod nim jestem.

ZOBACZ TAKŻE: To coś pojawiło się w Teksasie! „Tajemnica Amarillo” – to zwierzę czy człowiek? [WIDEO]

Eksperci nie mają wątpliwości – to może być obiektofilia

W portalu vibez.pl czytamy, że obserwowane zjawisko można nazwać mianem obiektofilii. Czym jednak ona tak właściwie jest? Vibez wyjaśnia:

Obiektofilia torozwijanie się silnego uczucia seksualnego lub romantycznego w stosunku do nieożywionego przedmiotu. Niektórzy naukowcy wysnuli teorię, że stan ten może być powiązany z autyzmem.

źródło: Vibez.pl, TLC, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.