Mężczyzna ratuje kobietę i jej psa z tonącego pojazdu [WIDEO]

Mężczyzna ratuje

Mężczyzna ratuje kobietę i jej psa z tonącego pojazdu! Nagranie pokazujące męstwo i bohaterstwo podbija sieć. Jest też przykładem poświęcenia i świetnie przeprowadzonej akcji ratunkowej. Ta bowiem okazała się niezwykle trudna. W tonącym samochodzie uwięziona była kobieta oraz jej pies. Sama nie była w stanie opuścić zdawałoby się śmiertelnej pułapki. Na szczęście w pobliżu pojawiła się pomoc. Zobacz niesamowite nagranie!

Mężczyzna ratuje kobietę i jej psa z tonącego pojazdu

Sieć co jakiś czas obiegają nagrania, które w mgnieniu oka stają się niezwykle popularne. Za wszystkim kryją się przeróżne aspekty, oraz wyjątkowość danych zdarzeń uchwyconych za kamerze. Za jedno z nich zdecydowanie można uznać film, na którym z tonącego pojazdu, mężczyzna ratuje kobietę i jej psa. Całej sytuacji dramaturgii dodaje fakt, że w pewnym momencie wszystko wyglądało naprawdę fatalnie. Zdawać by się mogło, że nie ma szans na ratunek. A jednak – udało się i to w wielkim stylu. Materiał wideo z całą akcją ratunkową można zobaczyć poniżej:

Kobieta w szoku, niezwykle trudna interwencja

Interwencja ratunkowa od samego początku była bardzo trudna. Ratownicy musieli w bezpieczny sposób dostać się do pojazdu, który coraz głębiej zanurzał się w wodzie. Tylko sobie znanymi siłami zdołali to jednak zrobić. Co więcej – poza kobietą, z tonącego samochodu wydostać udało się także psa. W prawdzie samochód należy spisać na straty, jednak najważniejsze jest to, że uratowane zostały dwa istnienia – ludzkie i zwierzęce.

ZOBACZ TAKŻE: POTWORNA TRADYCJA NA WYSPACH OWCZYCH! KRWAWE OBRZĘDY W KTÓRYCH GINĄ SETKI ZWIERZĄT

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.