Mężczyzna połknął 246 woreczków kokainy! Tragiczne skutki

polacy zaczynają otrzymywać

Niestety tak może się skończyć przemycanie narkotyków w naszym organizmie. Wystarczy jeden fałszywy ruch, nieszczelny woreczek i życie człowieka jest zagrożone. Samolot lecący z Meksyku do Japonii musiał mieć awaryjne lądowanie, ponieważ jeden z pasażerów źle się poczuł. Mężczyzna połknął 246 woreczków kokainy, gdyż chciał przemycić towar. 

Mężczyzna połknął 246 woreczków z kokainą

Jak podaje portal BBC, samolot lecący ze stolicy Meksyku do Japonii, musiał mieć awaryjne lądowanie. A to za sprawą jednego z pasażerów, który skarżył się na złe samopoczucie. Tragiczne w skutkach jest to, że 42-latek zmarł. Podczas sekcji zwłok, znaleziono w żołądku 246 woreczków z kokainą. Aż ciężko uwierzyć, że ktokolwiek jest w stanie zmieścić taką ilość narkotyków. Paczki natomiast miały wymiary 2,5 x 1 cm.

Śmierć mogła być spowodowana pęknięciem jednego z worków, dlatego doszło do zatrzymania krążenia. Pasażer miał w Meksyku przesiadkę, podróżował z Bogoty, kolumbijskiej stolicy. Niestety problem przemycania narkotyków to ciągle jedno z większych zmartwień na świecie.

Pasażerowie kontynuowali dalszą podróż

198 pasażerów kontynuowało dalszą podróż, po awaryjnym lądowaniu samolotu.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.