Roksana Grzelka – Projekt Lady.[WIEK, INSTAGRAM]

Następną z kandydatek do miana damy w Projekt Lady jest Roksana Grzelka. Przeczytaj i dowiedz się, ile ma lat, czym się zajmuje i co chciałaby zmienić w swoim życiu poprzez udział w programie!

Roksana Grzelka wiek

Dziewczyna w październiku ubiegłego roku skończyła 22 lata. W swoim życiu prawie od zawsze borykała się z nadwagą. Było to głównym źródłem jej kompleksów.  Dwa lata temu udało jej się przejść niezwykła metamorfozę, mianowicie schudła prawie 30 kilo!

Skąd pochodzi?

Uczestniczka Projekt Lady wychowała się w Gdańsku i do tej pory nie wyjechała z rodzinnego miasta. Skończyła tam szkołę gastronomiczną i przyznaje, że bardzo spodobała jej się ta profesja. Dlatego też swoją przyszłość wiąże właśnie z tym zawodem.

Jaka jest Roksana Grzelka?

Mimo przemiany, którą udało jej się dokonać do tej pory nie jest w stanie zaakceptować swojego ciała i stara się maskować je pod luźnymi ubraniami. Oprócz tego wyznaje, że jest bardzo nieśmiała i pełna kompleksów. Swój styl określa jako męski.

Czy imprezowiczka przejdzie przemianę pod okiem mentorek?

Osoby, które przebywają w jej towarzystwie nie mogą narzekać na nudę! Uwielbia się wygłupiać i powodować radość na twarzach innych. Oprócz tego w każdej sytuacji stara się pozostać sobą i nie mieszać w cudze sprawy. Irytuje się, gdy ktoś mówi jej co ma robić.

Jakie ma plany na przyszłość?

Marzy o otworzeniu własnej restauracji, gdzie serwować będzie tradycyjne, polskie jedzenie.  Jej pragnieniem jest także samoakceptacja i wzbudzenie poczucia własnej wartości. Ma nadzieje, że po programie zacznie cieszyć się życiem!

Roksana Grzelka Instagram

W sieci można znaleźć ją pod nazwa użytkownika @roxana.grzelka_official. Chwali się tam zdjęciami i fragmentami z programu oraz pokazuje swoją codzienność.

Śledź na bieżąco program Projekt Lady i sprawdź, kiedy Roksana Grzelka zostanie poproszona o oddanie pereł symbolizujących przynależność do grupy kandydatek na wygraną! Przypominamy, że co poniedziałek o 21 30 na TVN emitowany jest nowy odcinek!

źródło zdjęć: instagram.com