Mężczyzna ożył na własnym pogrzebie – szokujące nagranie z ceremonii trafiło do sieci! [WIDEO]

Mężczyzna ożył na własnym pogrzebie

Niesamowite wieści prosto z Libanu. Podczas pogrzebu doszło do wydarzeń, których z pewnością nie spodziewał się nikt. Mianowicie w trakcie trwania ceremonii pogrzebowej, mężczyzna nagle ożył. Ponadto znajdujący się w pobliżu ludzie rozpoczęli resuscytację, uciskając klatkę piersiową nieboszczyka. Nagranie z wydarzeń trafiło do sieci i budzi skrajne emocje.

Mężczyzna ożył na własnym pogrzebie

Do nieprawdopodobnych wydarzeń, a być może nawet cudu, doszło w miejscowości Hermel w północno-wschodnim Libanie. Podczas pogrzebu, nieboszczyk nagle ożył. Przy trumnie z nieżyjącym mężczyzną znajdowało się mnóstwo ludzi, opłakujących jego śmierć. Niespodziewanie nieboszczyk zaczął się ruszać i oddychać. Znajdujące się w pobliżu osoby nie kryły swojego zaskoczenia, a niektórzy zdecydowali się rozpocząć akcję ratunkową i wykonywali uciski klatki piersiowej. Trzeba przyznać, że robili to dosyć nieudolnie, jednak w przypadku takiej sytuacji i tak nieoczekiwanego zwrotu akcji trudno wymagać racjonalnych działań.

ZOBACZ TAKŻE: GROZA W ZAKOPANEM – PO MIEŚCIE GRASUJE NIEDŹWIEDŹ! POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ!

Ponadto świadkowie tych nieprawdopodobnych wydarzeń momentalnie wezwali pomoc, która na szczęście pojawiła się w mgnieniu oka. Mężczyzna, który ożył na własnym pogrzebie został natychmiast przewieziony do szpitala. Warto dodać, że nie wiadomo co było powodem takiego obrotu sytuacji. Być może mężczyzna wcale nie umarł i mamy do czynienia z ogromną pomyłką.

Nagranie z ceremonii pogrzebowej, podczas której doszło do „zmartwychwstania” trafiło do sieci. Możecie je obejrzeć poniżej:

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza sytuacja, podczas której doszło do nagłego powrotu funkcji życiowych. Całkiem niedawno media rozpisywały się o kobiecie, która miała zostać skremowana. Tuż przed włożeniem ciała do ogromnego pieca, córka zmarłej zauważyła, że jej mama się rusza. Cała sytuacja miała miejsce w Argentynie i została nagłośniona przez córkę rzekomo zmarłej kobiety, celem przeprowadzenia dochodzenia w tej sprawie.


źródło: antyradio.pl, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.