„Klan” z nową czołówką! Czy to koniec „Życie jest nowelą”?

Bohaterzy serialu Klan

We wrześniu widzowie serialu „Klan” usłyszą nową czołówkę. Z okazji 25-lecia produkcji zadecydowano o nowej piosence, której tym razem nie wykona Ryszard Rynkowski, a bohaterowie serialu. Informacja ta wzbudziła spore emocje tym bardziej, że Jacek Cygan, który razem z Krzesimirem Dębskim stworzył utwór, dowiedział się o zmianie dopiero podczas rozmowy z Wirtualną Polską.

Klan z nową czołówką

Klan to kultowy polski serial, emitowany w Telewizji Polskiej od 1997 roku. Doczekał się mnóstwa wyróżnień i nagród, w tym 11 Telekamer. Co ciekawe, jest to najdłuższy serial nie tylko pod względem ilości odcinków, ale również nieprzerwanej emisji. Produkcja skupia się na losach rodziny Lubiczów – Marii i Władysławie, którzy doczekali się piątki dzieci i pokaźnej gromadki wnucząt. Widzowie od lat śledzą losy rodziny, intrygi miłosne, rozstania oraz niespodziewane zwroty akcji.

Bohaterowie serialu tacy jak Bożenka czy Rysiek to postacie, których aktorzy po dziś dzień kojarzeni są właśnie z rolami w „Klanie”. Wielu z nich dorastało na oczach widzów i na planie spędziło większość swojego dzieciństwa.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA OŻYŁ NA WŁASNYM POGRZEBIE – NAGRANIE Z CEREMONII POGRZEBOWEJ TRAFIŁO DO SIECI! [WIDEO]

Czołówkę „Klanu” zna niemalże każdy Polak. Jak się okazuje, z okazji 25-lecia serialu postanowiono nagrać nową wersję utworu „Życie jest Nowelą”, którą skomponował Jacek Cygan i Krzesimir Dębski w 1997 roku.

„NAGRYWALIŚMY NOWĄ CZOŁÓWKĘ DO SERIALU KLAN , Z KOLEGAMI – W STUDIO MARKA STEFANKIEWICZA . NA ZDJĘCIU Z REŻ KLANU. PAWŁEM KARPIŃSKIM – napisała na swoim Facebooku Izabela Trojanowska.

Jak się okazuje, tym razem nie zaśpiewa jej Ryszard Rynkowski, a Kaja Paschalska, Izabela Trojanowska, Jacek Borkowski i Tomasz Stockinger.

Widzowie usłyszą nową piosenkę już na początku sezonu 2021/2022. W najnowszych odcinkach serialu nie zabraknie głównych postaci, takich jak Paweł Lubicz, Elżbieta, Jerzy, Grażyna, Monika, Ola, Agnieszka czy Bożenka.

źródło: youtube.com, wirtualnemedia.pl, wp.pl, facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.