McDonald’s z nową opcją – już nie musisz bać się o nadwyżkę kalorii! [WIDEO]

McDonald's z nową opcją

McDonald’s udoskonalił swoje restauracje o kolejną zaskakującą opcję, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Otóż w kilku punktach gastronomicznych w Chinach można zjeść posiłek i jednocześnie… pedałować na rowerku stacjonarnym. Dzięki temu możemy nie tylko przestać martwić się o dodatkowe kalorie, ale również naładować swój telefon. Poznajcie szczegóły!

McDonald’s z nową opcją

McDonald’s to jedna z najpopularniejszych restauracji na świecie, której liczby fanów nie da się zliczyć. Szybko przyrządzane jedzenie w niewygórowanych cenach przyciąga do siebie mnóstwo klientów. Nie da się jednak ukryć, że dania serwowane w fast foodach są wysokokaloryczne. Wychodząc na przeciw osób, które dbają o swoją figurę, a także o środowisko, firma postawiła na niesamowite rozwiązanie.

ZOBACZ TAKŻE: ZASKAKUJĄCY POMYSŁ NA RESTAURACJĘ – CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

W prowincji Guangdong w Chinach, która promuje przyjazny dla środowiska styl życia zmodernizowano punkty McDonald’s. Mianowicie przy stolikach zamontowano rowery stacjonarne, dzięki którym klienci mogą jednocześnie wykonywać aktywność fizyczną i jeść. Żeby tego było mało, pedałując wytwarzana jest energia elektryczna, którą można wykorzystać m.in. do naładowania telefonu. To jednak nie koniec zaskakujących informacji, bowiem rowery wykonano z ekologicznego plastiku pochodzącego z recyklingu.

Do sieci trafiły nagrania przedstawiające nowość w restauracji McDonald’s. Filmy w ekspresowym tempie zyskały popularność, a obecnie znane są już na całym świecie. Pomysł z rowerami stacjonarnymi spotkał się ze skrajnymi opiniami. Część internautów twierdzi, że to świetna inicjatywa, która zachęca do aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia, jednoczenie pozwalając sobie na małe nagrody w postaci niezdrowego jedzenia. Inni twierdzą zaś, że czas poświęcony na jednoczesne jedzenie i ćwiczenie na rowerku nie zrównoważy ilości kalorii. Ponadto niektórzy twierdzą, że plastikowe sprzęty ni jak mają się do ekologicznego podejścia i są droższe niż wyprodukowany przez nie prąd.

Nagrania, na których widać, jak klienci McDonald’s korzystają z nowej funkcji możecie zobaczyć poniżej:

Co myślicie o tym pomyśle?

źródło: youtube.com, rp.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.