Don Kasjo odchodzi z FAME MMA?! Jest włodarzem nowej federacji. Same gwiazdy!

don kasjo odchodzi z fame

Don Kasjo odchodzi z FAME MMA?! Popularny celebryta i freakowy zawodnik jest włodarzem nowej, efektownej federacji! Mowa o organizacji PRIME SHOW MMA, której główną twarzą został właśnie Kasjusz Życiński. 28 grudnia odbyła się konferencja numer jeden przed pierwszą galą PRIME SHOW. Z marszu znalazły się na niej same gwiazdy, znane choćby z FAME MMA. Już na pierwszym wydarzeniu zobaczymy elektryzujące starcia. Jakie walki są już potwierdzone? Internauci nadal przecierają oczy ze zdumienia i z wypiekami na twarzy oczekują kolejnych wydarzeń spod szyldu PRIME SHOW MMA.

Don Kasjo odchodzi z FAME MMA?! Jest włodarzem nowej federacji! Na gali zobaczymy same gwiazdy Internetu

Tego nikt się nie spodziewał. FAME MMA ma na rynku nowego, naprawdę groźnego konkurenta. Mowa o świeżo upieczonej federacji PRIME SHOW MMA, która z przytupem weszła na salony. 28 grudnia odbyła się pierwsza konferencja organizacji, niejako zapowiadające cały zamysł projektu oraz pierwszą galę PRIME SHOW.

Na pierwsze ogromne zaskoczenie nie trzeba było długo czekać. Okazało się bowiem, że włodarzem federacji jest nie kto inny jak Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński – najbardziej rozpoznawalna twarz FAME MMA. Wiele wskazuje na to, że popularny Don Kasjo zakończy swoją przygodę z FAME MMA. Na grudniowej konferencji PRIME SHOW mówił, że z dawną federacją łączą go wspomnienia.

Chciałbym zrobić coś nowego, dużo kontuzji, już te dwie ostatnie walki na siłę. Zrobiłem to bardziej dla swojego trenera Marka Chrobaka. […] Już po tamtej walce planowałem otworzyć swoją federację.

ZOBACZ TAKŻE: TAKIE ODSZKODOWANIE ZAPŁACI PAULO SOUSA DLA POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ! UJAWNIONO KWOTĘ

Na pierwszej gali PRIME SHOW MMA zawalczą wielkie gwiazdy Internetu

O tym, że PRIME SHOW MMA będzie wielką konkurencją dla FAME MMA świadczy to, jakimi gwiazdami internetu obsadzono pierwszą galę. Oprócz niekwestionowanej gwiazdy, jaką jest włodarz federacji – Don Kasjo – wrażenie robią zawodnicy. W pierwszej edycji PRIME SHOW MMA udział wezmą tacy celebryci i kontrowersyjne osobistości, jak Mateusz Murański, Kruszwil, Kamerzysta, Stifler, Ambro, Jaś Kapela, Paweł Tyburski, Meduza czy popularny ostatnimi czasy Adam Soroko.

Całą konferencję, obfitującą w wiele niespodziewanych zwrotów akcji, mocnych słów i rękoczynów, możecie zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.