Matka roku? Kobieta naraziła na niebezpieczeństwo swoje dziecko i siebie [WIDEO]

matka roku

Matka roku? W sieci pojawił się film właśnie pod takim tytułem. Jak łatwo się domyślić, jest on nacechowany negatywnie – a kobiecie z nagrania zdecydowanie daleko do osoby odpowiedzialnej. O co dokładnie chodzi? O niebezpieczeństwo, na jakie narażone została bohaterka wideo, ale też przede wszystkim jej małe dziecko. Gdyby nie refleks kierowcy, wszystko mogło skończyć się tragicznie. Internauci ochoczo komentują całe zajście, a wideo staje się coraz bardziej popularne. Można zobaczyć je poniżej.

Matka roku? Kobieta naraziła na niebezpieczeństwo siebie i swoje małe dziecko. O krok od tragedii

O tym, że rodzicami powinny zostawać osoby dojrzałe i odpowiedzialne, wie niemal każdy. Niestety, mimo to często dochodzi do wypadków, których przyczyną było roztargnienie lub nieuwaga rodziców. Najgorsze jest jednak, że na wszystkim cierpią najbardziej niczego niewinne dzieci. Niejednokrotnie słyszy się choćby o tym, że dziecko, któremu rodzice nie poświęcili dostatecznie wiele uwagi, wypadło z okna lub balkonu. Niedawno głośno było także o sytuacji, kiedy pozostawione bez należytej opieki dziecko, wędrowało po gzymsie wysokiego budynku, kilkanaście metrów nad ziemią. Wtedy skończyło się na szczęście jedynie na strachu, lecz nietrudno wyobrazić sobie, jakie inne scenariusze były wtedy możliwe. O tej sprawie pisaliśmy, a wszystko można zobaczyć klikając w TEN LINK.

O włos od tragedii było też w sytuacji, którą chcemy zaprezentować dziś. W tym wypadku znów można mówić o braku wyobraźni osoby sprawującej opiekę nad dzieckiem.

ZOBACZ TAKŻE: ZOSTAWIŁ LUKSUSOWE AUTO Z KLUCZYKAMI W ŚRODKU I POSZEDŁ PO PIECZYWO. GDY WRÓCIŁ, SAMOCHODU JUŻ NIE BYŁO. WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ W WARSZAWIE

Szła z dzieckiem ciemnym wiaduktem – pod prąd, wprost na rozpędzone pojazdy

Sytuacja, o której mowa, miała miejsce w jednym z krajów azjatyckich. Niestety, jak na razie nieznane są inne szczegóły w sprawie. Wiele jednak rekompensuje wideo, na którym niczym jak na dłoni widać, jak mało brakowało, aby doszło do dramatu.

O czym w ogóle myślała kobieta, narażając siebie i małe dziecko na tak ogromne niebezpieczeństwo? Internauci zachodzą w głowę, czym kierowała się opiekunka malucha. Na całe szczęście skończyło się na strachu – a wszystko dzięki refleksowi kierującego.

Nagranie można zobaczyć poniżej:

źródło: liveleak