Matka chłopców apeluje do wszystkich dziewczyn, aby… nie nosiły legginsów! W sieci zawrzało

Matka chłopców apeluje do kobiet

Legginsy sprawdzają się nie tylko podczas treningów. Liczne grono kobiet nosi je na co dzień, a ponadto są świetnym i wygodnym rozwiązaniem w trakcie ciąży. Okazuje się jednak, że pewna matka chłopców nie może pogodzić się z ich noszeniem. W związku z tym wydała apel do wszystkich kobiet.

Zakaz noszenia legginsów?

Maryann White jest matką czwórki chłopców i bardzo zależy jej na ich katolickim wychowaniu. Kobieta zwróciła uwagę, że mogą oni ulegać licznym pokusom, wynikającym z nieodpowiedniego ubioru dziewcząt. Konkretnie mowa o dopasowanych legginsach, które prowokują do spoglądania na dziewczyny, co jest przecież niedozwolone i sprzeczne z katolickim wychowaniem. Co więcej, Maryann uważa, że legginsy niedostatecznie zakrywają ciało, kusząc i zachęcając chłopców do czynienia zła. Jej frustracja urosła do takiego stopnia, że postanowiła widać apel do wszystkich kobiet i dziewcząt.

Ostatnio legginsy boleśnie zaburzyły mój krajobraz. Byłam na Mszy św. w Bazylice z rodziną. Przed nami była grupa młodych kobiet, wszystkie miały na sobie bardzo dopasowane legginsy i krótkie bluzki (tak że dolna część ciała była zakryta tylko przez legginsy). Niektóre z nich naprawdę wyglądały, jakby namalowano na nich te legginsy – czytamy w oświadczeniu Maryann White.

Matka chłopców podkreśliła, że uczy swoich synów nie spoglądać na kobiety, ponieważ pociąg do nich jest niezdrowy.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEŁOM W SPRAWIE EWY TYLMAN? TAJEMNICZY INFORMATOR PRZESŁAŁ DOWODY!

Nie próbuję nikogo obrażać ani naruszać niczyich praw. Jestem tylko katoliczką, matką czterech synów z problemem, który mogą rozwiązać tylko dziewczyny: to legginsy – napisała Maryann.

Matka chłopców wywołała ogromną burzę w sieci. Głos zabrały kobiety, które na co dzień chodzą w legginsach i nie uważają, aby było to coś złego. Wiele osób zwróciło uwagę, że to idealny strój dla osób aktywnych fizycznie lub kobiet w ciąży. Ponadto podkreślili, że żaden ubiór nie jest prowokacją, ani powodem, aby zbliżyć się do kobiet lub co gorsza, traktować je przedmiotowo.

Co o tym myślicie?

 

źródło: polki.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.