Mateusz Murański nie żyje. Dramatyczne doniesienia. Miał 29 lat

mateusz murański nie żyje

Mateusz Murański nie żyje. Dramatyczne doniesienia opublikował sport.pl, a informacje te miał potwierdzić Super Express. Murański miał zaledwie 29 lat i był jednym z najpopularniejszych polskich freak fighterów. Występował w takich federacjach jak FAME MMA i High League. Swoich sił próbował także w aktorstwie. Pojawiają się pierwsze nieoficjalne doniesienia na temat śmierci młodego celebryty.

Mateusz Murański nie żyje. Dramatyczne doniesienia. Miał 29 lat

Szokujące wieści właśnie obiegły cały polski internet. Jak donosi sport.pl – nie żyje Mateusz Murański. Informacje te potwierdził Super Express, powołując się na słowa rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, Grażyny Wawryniuk.. Popularny „Muran” był znany szerszej publiczności przede wszystkim z występów na galach freak fightowych, takich jak FAME MMA czy High League. Ponadto próbował też swoich sił w aktorstwie. Brał udział między innymi w produkcji „Lombard. Życie pod zastaw”.

Grażyna Wawryniuk z prokuratory okręgowej w Gdańsku mówiła:

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich.

ZOBACZ TAKŻE: Robili to na wieży widokowej. Nagranie zobaczyła cała Polska. Zapadł wyrok w sprawie!

Paweł Jóźwiak na Twitterze: „Byłeś zbyt młody żeby opuścić ten świat”

Na Twitterze odejście popularnego celebryty jest bardzo szeroko omawiane. Pojawiło się wiele kondolencji i wyrazów współczucia dla rodziny Mateusza Murańskiego. Głos zabrał nawet Paweł Jóźwiak, który niedawno walczył na gali FAME MMA:

Kondolencje składają też inne osoby związane ze światem walk celebrytów:

źródło: sport.pl, RMF FM, Super Express, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.