Uwielbiana kanapka znika z menu McDonald’s! Podano dokładną datę

popularna kanapka znika

Uwielbiana kanapka znika z menu McDonald’s! Fani pozycji z pewnością będą zawiedzeni. Zostały dosłownie ostatnie dni, aby zjeść popularnego burgera przed jego wycofaniem. Do kiedy będzie można cieszyć się jego niepowtarzalnym smakiem? Wszystko już jasne, szczegóły poniżej.

Uwielbiana kanapka znika z menu McDonald’s! Podano dokładną datę, zostało już tylko kilka dni

McDonald’s co jakiś czas zmienia swoje menu, dzięki czemu fani restauracji serwującej fast-foody oprócz klasycznych pozycji, mogą stosunkowo często próbować nowości. Kolejna zmiana czeka na nas już za dosłownie kilka dni. Niestety, nie wszystkim się to spodoba. Wycofana zostanie bowiem kultowa kanapka, która ma wielu fanów, a niektórzy sieciówkę odwiedzają jedynie po to, aby ją zjeść. Mianowicie, jak podają oficjalne komunikaty płynące z McDonald’s, już lada moment z lokalów zniknie Burger Drwala.

Jak dobrze wiadomo, Burger Drwala to sezonowa kanapka, która w McDonald’s w Polsce pojawia się w okresie zimowym. W trwającym sezonie popularny Drwal zadebiutował w listopadzie. Niestety dla fanów dużego i niepowtarzalnego burgera, z oferty zniknie on już za kilka dni. Ostatnia szansa na zjedzenie Burgera Drwala przypadanie w walentynki, czyli 14 lutego 2023. Już dzień później – 15 lutego – kanapki nie zjemy. Jest to zatem ostatnia chwila, aby móc raczyć się jego smakiem. Kolejna taka okazja pojawi się dopiero w okolicach grudnia. W komunikacie prasowym McDonald’s czytamy:

Lepsza strona zimy powoli dobiega końca. Tylko do 14.02 wszyscy fani Burgera Drwala mogą wpaść do Maka, aby skosztować zimowego klasyka, zanim uda się na długi urlop. Do tego czasu będzie dostępny pod złotymi łukami w wariancie: klasycznym, podwójnym, z kurczakiem, plackiem ziemniaczanym oraz ku uciesze miłośników słodkich smaków… z żurawiną!

ZOBACZ TAKŻE: Robili to na wieży widokowej. Nagranie zobaczyła cała Polska. Zapadł wyrok w sprawie!

Ostatnie chwila Burgera Drwala to okazja do zdobycia gadżetów nawiązujących do popularnej kanapki

McDonald’s informuje, że fani Drwala mogą powalczyć o wyjątkowe gadżety związane z burgerem. Może to one pozwolą lepiej przetrwać czas rozbratu z uwielbianą kanapką, która z pewnością do restauracji wróci dopiero w okolicach grudnia. Jak zdobyć wspomniane gadżety?

Burger Drwala, zanim uda się na urlop, chce zostawić po sobie same miłe wspomnienia, dlatego 13.02 wszyscy jego fani zyskają również ostatnią szansę, aby zgarnąć ubrania i akcesoria z jego zimowej kolekcji, a wśród nich: sweter, kocyk, czapka, szalik i nawet zestaw do dziergania. Gadżety pojawią się w oficjalnej aplikacji McDonald’s w ramach limitowanego dropu. Aby je zdobyć, wystarczy wymienić punkty zebrane w ramach programu MojeM Nagrody.

źródło: o2.pl, Twitter, McDonald’s

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.