Marcin Najman sam wymierzy sprawiedliwość – co czeka Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego? [WIDEO]

Marcin Najman o walce ze Szczeną

Marcin Najman po raz kolejny zabrał głos w sprawie zatrzymanego przez policję Ryszarda Dąbrowskiego, z którym wkrótce stoczy pojedynek. Okazuje się, że włodarz gali MMA VIP postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość.

Sprawa Ryszarda Dąbrowskiego

Ryszard „Szczena” Dąbrowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”, za pośrednictwem którego szukał wybranki swojego serca. Po wielu próbach stworzenia związku, w końcu poznał Joannę Wielochę, z którą jest po dziś dzień. Para ma za sobą kilka kryzysów, jednak ostatecznie wciąż są razem. Na początku tego roku na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Marcel.

Podczas emisji jednego z odcinków programu „Chłopaki do wzięcia”, widzowie dowiedzieli się, że Ryszard pobił swoją partnerkę. Mężczyzna po dziś dzień zaprzecza, jakoby miało dość do aktu agresji wobec kobiety. Nie mniej jednak na dniach doszło do jego zatrzymania. Szczena został aresztowany z powodu domowej awantury, podczas której miał pobić Asię oraz ich synka. Ryszard oraz Joanna byli pod wpływem alkoholu, a dziecko zostało im odebrane. Wówczas Marcin Najman prosił wymiar sprawiedliwości, aby wypuścił na wolność Ryszarda, aby on sam mógł wymierzyć sprawiedliwość.

ZOBACZ TAKŻE: RYSZARD DĄBROWSKI ZABRAŁ GŁOS PO ZATRZYMANIU – CO TAK NAPRAWDĘ DZIAŁO SIĘ W JEGO DOMU?

Walka Marcina Najmana i Ryszarda Dąbrowskiego

Kilka dni po aferze, Ryszard wyszedł na wolność. W sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy w stronę „Szczeny”. Liczne grono internautów było również ciekawych, czy podczas zbliżającej się gali MMA VIP 3 dojdzie do starcia Marcin Najman vs Ryszard Dąbrowski.

Głos w sprawie zabrał sam włodarz, który zapewnił, że walka z nim to najgorsza kara jaka może spotkać Ryszarda.

Apelowałem do wymiaru sprawiedliwości, aby nie zatrzymywać go na dłużej, ponieważ największa kara, jaka może go spotkać to właśnie walka ze mną 29 października. Jak się okazuje, moje apele zostały chyba wysłuchane, ponieważ „Szczena” jest już na wolności. Także podsumowując, wykonanie wyroku 29 października podczas gali MMA VIP 3 – powiedział Marcin Najman.

Całą wypowiedź włodarza możecie zobaczyć na poniższym wideo:

źródło: YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.