Makabryczny wypadek, trzy ofiary. Tir wjechał w osobówkę [WIDEO]

Makabryczny wypadek w miejscowości Myszyniec Mały. Rozpędzony tir najechał na osobówkę, wgniatając ją w inny samochód ciężarowy. Autem podróżowała kobieta z matką i synem – wszyscy jechali na wakacje. Niestety, żadna z wymienionych osób nie przeżyła tragicznego zdarzenia. Winny całego zajścia jednak nie przyznaje się do winy. W sieci natomiast krąży nagranie z kamery przemysłowej, która zarejestrowała moment mrożącej krew w żyłach kraksy.

Makabryczny wypadek WIDEO

To miał być czas odpoczynku i relaksu dla 49-letniej Doroty, jej 9-letniego syna oraz 80-letniej Reginy. Cała trójka podróżowała na mazury, gdzie docelowo miała spędzić wakacje. Wszystko działo się dokładnie tydzień temu (24 czerwca) tuż przed południem. Na skrzyżowaniu w Myszyńcu Starym zatrzymała się ciężarówka. Tuż za nią swój pojazd zatrzymała 49-latka. Niestety, kolejne sekundy okazały się być tragiczne. W osobowego Citroena wjechał rozpędzony tir, wbijając samochód w zestaw stojący na samym początku. Obie kobiety zginęły na miejscu, natomiast dziecko z poważnymi obrażeniami zostało przewiezione do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera z pobliskiego monitoringu. Ewidentnie widać na nim, kto ponosi winę za tak fatalne w skutkach zdarzenia. Jednakże, co ciekawe, kierowca który doprowadził do tej katastrofy, nie przyznaje się do winy. Wideo mianowicie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Makabryczny wypadek: kierowca nie przyznaje się do winy

Jak donoszą miejscowe media, kierowca Scanii która zmiażdżyła samochód osobowy, nie przyznaje się do winy. Miał złożyć obszerne wyjaśnienia. Zdaniem prokuratury jednak, jechał on zdecydowanie zbyt szybko i nie zachował należytej ostrożności – w czego wyniku śmierć poniosły aż trzy osoby. 50-letniego mężczyznę czeka 3-miesięczny tymczasowy areszt. Oskarżono go o umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym.

Tragiczne wakacje na drogach

Zdejmujcie nogę z gazu! – tak od samego początku trwających wakacji apelują do kierowców policjanci. Każdego dnia na polskich drogach, w wyniku wypadków, ginie wiele osób.

Służby bezpieczeństwa robią wszystko co w ich mocy, aby prewencyjnie działać na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tym celu codziennie aktualizowana jest mapa śmiertelnych wypadków w Polsce. Więcej na ten temat można poczytać KLIKAJĄC TUTAJ.

źródło zdjęć: fakt.pl/materiały policyjne

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.