Katarzyna Burzyńska: dziennikarka drugi raz została mamą [DZIECI,INSTAGRAM]

W świecie show biznesu bardzo szybko rozchodzą się wieści. Szczególnie jeśli którejś z gwiazd powiększy się rodzina. Kilka dni temu Katarzyna Burzyńska, dziennikarka drugi raz została mamą. Dowiedz się więcej na jej temat, a także sprawdź, jakie imię wybrała do swojej córeczki!

Katarzyna Burzyńska wiek

Prezenterka urodziła się 4 listopada 1983 roku we Wrocławiu. Również tam skończyła studia. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego. Publiczności dała się poznać jako prowadząca program śniadaniowy, Pytanie na śniadanie. Istotną kwestią jest, że w telewizji znalazła się dzięki jednemu z konkursów organizowanym przez muzyczną stację MTV.

 

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz życie prywatne, mąż, dzieci

Kobieta niegdyś związana była ze znanym piosenkarzem Sławkiem Uniatowskim. Jednakże nie trwało to  długo. Obecnie jest już 4 lata po ślubie z Łukaszem Sychowiczem. W 2016 roku para przywitała na świecie ich pierwsze dziecko, synka Henryka. Ostatnio Katarzyna Burzyńska, dziennikarka drugi raz została mamą. Tym razem urodziła się dziewczynka. Razem z mężem postanowili nazwać ją Józefina. Niewątpliwie to rzadko już spotykane imię u małych dzieci. Oczywiście gwiazda zaraz po powitaniu jej na świecie, podzieliła się tą informacją ze swoimi fanami na jednym z serwisów społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz)

Katarzyna Burzyńska książka

Warto wspomnieć, że oprócz tego, że mama dwójki dzieci świetnie radzi sobie z opieką nad nimi, robi karierę w telewizji, to jeszcze wydała książkę. Jej tytuł to Bez cukru #kasiuniagotuje. Znajdują się w niej przepisy na skomponowane i sprawdzone przez autorkę potrawy. Wszystko oczywiście jest zdrowe i nie zawiera cukrów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz)

Katarzyna Burzyńska Instargram

Profil dziennikarki znajdziemy pod nazwą @katarzyna_burzynska_sychowicz. Aktualnie obserwuje go ponad 22 tysiące internautów. Jego właścicielka chętnie dzieli się na nim swoim życiem prywatnym i pokazuje rodzinę, z która dobre relacje ceni sobie nad wszystko. Trzeba przyznać, że z ich wspólnych fotografii bije naprawdę pozytywna energia! A więc można domyślać się, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi, a dziennikarka wyśmienicie odnajduje się w każdej życiowej roli!