Justyna Nagłowska: partnerka Borysa Szyca [WIEK, INSTAGRAM]

Niewątpliwie tego znanego aktora, który na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak Zimna Wojna, nie trzeba nikomu przedstawiać. Kim natomiast jest Justyna Nagłowska, partnerka Borysa Szyca? Czym się zajmuje i jak się to stało, że ich drogi po raz drugi ze sobą się połączyły?

Justyna Nagłowska – kto to?

Piękna blondynka, która często towarzyszy swojemu partnerowi na oficjalnych imprezach ma 38 lat. Z wykształcenia jest reżyserką. Niegdyś była nawet asystentką Krystyny Jandy. Dodatkowo kobieta jest współzałożycielką marki Flawless, która zajmuje się projektowaniem ubrań dla kobiet. Co ważne z wcześniejszego związku ma dwie córki, Franciszkę i Stefanię.

 

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Ich historia miłości jest dość nietypowa. Bowiem para poznała się kilkanaście lat temu na planie Teatru Telewizji. Jednakże po pewny czasie okazało się, że nie są jeszcze w pełni gotowi na stworzenie dojrzałego, stałego związku. Mimo, że się rozstali nigdy o sobie nie zapomnieli. Pewnego razu, kiedy kobieta dodała zdjęcie, na którym według Szyca można było zobaczyć, że jest samotna i smutna, zdecydował się wysłać do niej wiadomość. Spotkali się w jednej z nadmorskich restauracji, a to wywróciło ich życie do góry nogami. Wszystkie uczucia wróciły, a para nie wyobraża sobie życia bez siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Borys Szyc z narzeczoną

1 stycznia bieżącego roku, za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformowali swoich fanów, że zdecydowali się pójść o krok dalej. Znany aktor oświadczył się swojej wybrance, a ona bez chwili wątpienia zgodziła się zostać jego żoną. Warto dodać, że mają już za sobą ciężkie przeżycia, które niewątpliwie umocniły tylko ich związek. Para zmagała się z chorobą alkoholową mężczyzny, a także depresją u Nagłowskiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Justyna Nagłowska Instagram

Justyna Nagłowska, partnerka Borysa Szyca prowadzi w sieci swój profil na Instagramie pod nazwą @jus_naglowska. Obserwuje ją tam niespełna 30 tysięcy internautów. Co więcej wszyscy zainteresowani mogą zajrzeć na prowadzonego przez nią bloga www.naglowska.pl.