Jacek Murański nieoczekiwanie dodał wideo z synem. „Obejrzyj aby zrozumieć” [WIDEO]

jacek murański nieoczekiwanie

Jacek Murański nieoczekiwanie dodał wideo z synem. Nadal nie milkną echa dotyczące śmierci Mateusza Murańskiego. Freak fighter i aktor odszedł z tego świata nocą 8 lutego. Sieć od początku zalewała lawina informacyjna z domysłami na temat powodów tragedii. W końcu głos zabrał sam ojciec Mateusza, który w szczerym wywiadzie dla strony Salon24.pl opowiedział o traumatycznych chwilach, gdy znalazł ciało syna. Powiedział tam także o przyczynach jego śmierci. Teraz natomiast w swoich mediach społecznościowych udostępnił wymowny film, który wiele wyjaśnia. Napisał przy nim „Obejrzyj aby zrozumieć”. Szczegóły i nagranie znajdziecie poniżej.

Jacek Murański nieoczekiwanie dodał wideo z synem. „Obejrzyj aby zrozumieć” [WIDEO]

Nadal wiele emocji budzi tragedia, jaka dotknęła rodzinę Murańskich. 8 lutego tego roku zmarł 29-leteni freak fighter, celebryta i aktor – Mateusz Murański. Znany był głównie z występów na galach freak fightowych, najczęściej na FAME MMA. Po tym, jak dramatyczne wieści obiegły internet, w sieci zaroiło się od nieprawdziwych i niepotwierdzonych doniesień na temat przyczyn śmierci „młodego Murana”. W końcu głos w mediach zabrał jego ojciec. Jacek Murański w szczerej rozmowie z portalem Salon24.pl opowiedział o traumatycznych wydarzeniach. Mówił jak znalazł ciało syna oraz przede wszystkim o faktycznych przyczynach zgonu:

Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku.

Teraz natomiast w sieci pojawiło się wymowne nagranie, które na swoim Facebooku udostępnił sam Jacek Murański. Z pewnością służy ono jako potwierdzenie słów z wywiadu oraz dowodzi temu, że Mateusz Murański rzeczywiście zmagał się z nocnym bezdechem. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia z Poczty Polskiej, internauci nie dowierzają. To nie przeróbka [FOTO]

Mateusz Murański wraz z innym twórcą udał się do przychodni

Jak widać na powyższym nagraniu, razem z Mateuszem Murańskim do przychodni udał się także znany z FAME MMA i YouTube – Robert Pasut. Na opublikowanym materiale panowie rozmawiali o dolegliwościach, jakie Jacek Murański wymienił w kontekście przyczyn zgonu syna. To wideo może raz na dobre uciąć wszelkie spekulacje na temat śmierci młodego celebryty.

źródło: Facebook, swiatgwiazd.pl