Madeleine McCann odnaleziona?! Tiktokerka udowadnia, że może nią być! [WIDEO]

Madeleine McCann

Zaginięcie 3-letniej wówczas Madeleine McCann śledziły media z całego świata. Przez wiele lat próbowano odszukać dziewczynkę, jednak ostatecznie sprawę zawieszono. Pewna tiktokerka twierdzi, że może być zaginioną Madeleine. Okazuje się, że ma tą samą chorobę oczu, a w czasie zniknięcia Madeline znajdowała się w pobliżu. Poznajcie szczegóły!

Madeleine McCann odnaleziona?!

W 2007 roku oddech wstrzymał cały świat. To jedna z najgłośniejszych i jednocześnie niewyjaśnionych do tej pory spraw. Przypomnijmy, że najstarsza córka małżeństwa Kate i Gerry’ego McCann zaginęła podczas pobytu w Portugalii. Para zostawiła dziewczynkę w pokoju, a następnie poszła spotkać się z przyjaciółmi. Zarówno Kate jak i Gerry twierdzą, że regularnie odwiedzali dziewczynkę, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Pewnego jednak razu zastali otwarte okno w pokoju i puste łóżeczko. Rozpoczęły się poszukiwania dziewczynki. Wszczęto śledztwo w sprawie, która budzi ogromne kontrowersje.

Istnieje wiele hipotez dotyczących zaginięcia Madeleine. Jedną z nich jest uprowadzenie przez szajkę pedofilów. Co więcej, w 2012 roku pedofil Raymond Hewlett wyznał przed śmiercią, że dziewczynka może znajdować się w Rosji lub na Ukrainie. Inni twierdzą zaś, że dziewczynka zmarła w nieszczęśliwym wypadku, a jej rodzice próbowali zatuszować śmierć dziecka. Warto również podkreślić, że 3 miesiące po jej zniknięciu znaleziono w pokoju Madeleine jej krew.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE ELEKTRYZUJĄCE WIEŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK. CO SIĘ STAŁO Z DOWODAMI?

Sprawa zdaje się nie być rozwiązana po dziś dzień, jednak pewna tiktokerka twierdzi, że może być zaginioną dziewczynką. Okazuje się, że również ma rzadką chorobę oczu zwaną Coloboma, która objawia się rozszczepem różnych struktur anatomicznych oka. Co więcej, dziewczyna twierdzi, że w czasie zniknięcia Madeleine znajdowała się w pobliżu. Żeby tego było mało, pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym wygląda niemalże jak poszukiwana dziewczynka. Zobaczcie sami!

 

@user000503200700#fyp #madeleinemccann #madeline #viral #uSeRnAmE #throwback

♬ ghost town voice memo (full version out now) – chloe george

Internauci sugerują, że dziewczyna powinna zrobić testy DNA.

Co myślicie o tej sprawie?

 

źródło: wprost.pl, natemat.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.