Dłoń Putina zdradza wszystko? Eksperci pewni, że to sobowtór! [FOTO]

dłoń putina zdradza wszystko

Dłoń Putina zdradza wszystko? W ostatnim czasie w rosyjskich mediach pojawiło się nagranie, na którym prezydent miał odwiedzić szkolących się, niedawno powołanych rezerwistów. Eksperci zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół, który ich zdaniem zdemaskował sobowtóra Władimira Putina. Chodzi o dłoń mężczyzny, na której widać pewien znak. Szczegóły oraz materiały wideo i zdjęcia znajdziecie w dalszej części tekstu.

Dłoń Putina zdradza wszystko? Eksperci pewni, że to jego sobowtór! [FOTO]

W Rosji nieustannie trwają szkolenia niedawno powołanych do wojska rezerwistów. Na jedno z nich miał niedawno przyjechać sam Władimir Putin. W rosyjskiej telewizji pojawił się materiał z jego wizyty w regionie Riazania. Putin podczas wizyty strzelał z karabinu snajperskiego i odbywał rozmowy z przeniesionymi do wojska młodymi mężczyznami. W sieci bardzo szybko pojawiły się nagrania z odwiedzin prezydenta. Równie szybko eksperci oraz obserwatorzy zobaczyli coś bardzo interesujące. Mianowicie, jak czytamy w o2.pl – szef Głównego Zarządu Wywiadu Ukrainy generał Kyryło Budanow nie ma wątpliwości, że na nagraniu widzimy nie Władimira Puta, ale jednego z jego sobowtórów. Wszyscy zwracają uwagę na dłoń mężczyzny, która rzekomo wszystko zdradza:

Kyryło Budanow po obejrzeniu nagrania miał powiedzieć wprost:

Nie jestem „putinoznawcą”, tak to ujmijmy. Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry, których osobiście od razu zauważam.

Poniżej można zobaczyć konkretny materiał wideo, o którym mowa. Putin strzela na nim z karabinku snajperskiego, a następnie prowadzi dialog z jednym z wojskowych:

ZOBACZ TAKŻE: Ludzie mdleją i wymiotują w kinach na tym horrorze. W sieci zdjęcia i nagrania z reakcji na widowni [WIDEO]

„To nie Putin. Ręka zdradziła sobowtóra”

Pod nagraniami zaroiło się od komentarzy. Nikt nie ma tam wątpliwości, że ręka z tajemniczym znakiem zdradziła sobowtóra Putina. Mówi się, że jest to tak zwany „wtórnik”. Portal o2.pl wyjaśnia, że jest to „osoba udająca kogoś innego, na podstawie (wtórnej) tożsamości, jest to określenie wywiadowcze„. Inni komentujący znak na dłoni nazwali wprost „znakiem wtórnika”.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.