Łoś wszedł do sklepu w Sokółce. Zniszczył stoisko z alkoholem [WIDEO]

łoś wszedł do sklepu

Łoś wszedł do sklepu w Sokółce! Niesforne zwierzę do mini marketu dostało się przez drzwi automatyczne i urządziło spacer między regałami. Gdy łoś dotarł jednak do stoiska z alkoholem, zaczął psocić. Zniszczył wiele butelek wysokoprocentowych trunków, gdyż potrącił regały. Na sam koniec leśne stworzenie jak gdyby nigdy nic opuściło sklep. Nagranie z tamtego zajścia staje się hitem Internetu. 

Łoś wszedł do sklepu w Sokółce

Sokółka to niewielkie miasteczko w województwie podlaskim, jednak po raz kolejny zrobiło się o nim głośno. A wszystko za sprawą niesfornego łosia, który wtargnął do jednego z tamtejszych sklepów. Wszystko działo się po godzinie 21 w miejscowej Stokrotce przy ulicy Łąkowej. Łoś bez cienia zwątpienia wszedł do sklepu przez automatyczne rozsuwane drzwi. Następnie, niczym zwyczajny klient, zaczął przechadzać się między towarami. Kilka z nich rzecz jasna strącił – mowa tutaj o ręcznikach papierowych oraz butelkach wody.

Zwierzę zniszczyło stoisko z alkoholem

Niesforny łoś szczególnie upodobał sobie stoisko z alkoholem. Na nieszczęście właściciela, właśnie tam mieszkaniec lasu dokonał największych zniszczeń. Uszkodzeniu miało ulec wiele butelek z wysokoprocentową zawartością. Na miejsce wezwano straż pożarną, która miała pomóc zwierzęciu. Jak się jednak okazało, to nagle samo zdecydowało się opuścić lokal. Łoś wybiegł ze sklepu i przeskakując przez pobliskie ogrodzenia, pognał w kierunku lasu.

ZOBACZ TAKŻE: POLICJA W DOMACH EKIPY KRUSZWILA! O CO CHODZI?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.