One Love Music Festival: Wrocław 2019 – data, bilety, artyści

Już niedługo we Wrocławiu odbędzie się 16 edycja One Love Music Festival. Święto muzyki reggae, rapu oraz drum&bass co roku zbiera sporą liczbę osób. Dodatkowo, miejsce zachęca a lista zaproszonych artystów sprawia, że to przystanek obowiązkowy. Jak wiadomo, lato to idealny czas na organizowanie największych muzycznych imprez. Sprawdźcie najważniejsze informacje. 

One Love Music Festival miejsce data

W tym roku to już 16 edycja festiwalu. Co roku uczestniczy w nim spora liczba osób, które kochają muzykę i cenią wspólną zabawę. Mieszają się tam różne style muzyczne, od reggae, rapu, dancehallu po drum&bass i ska. One Love Festival: w którym miejscu? Wrocław to miasto, w którym organizowana jest ta impreza. Dokładniej, w Hali Stulecia, która potrafi pomieścić prawie 10 tysięcy osób. Dlatego to idealny wybór na zorganizowanie imprezy muzycznej.

Natomiast, jaka jest data One Love? Odbędzie się już 23 listopada 2019 roku. Dlatego radzimy wziąć sobie wolne i uczestniczyć w tym wydarzeniu.

One Love Music Festival bilety

Bilety są już dostępne w sprzedaży i można je kupić między innymi na oficjalnej stronie festiwalu oraz w salonach Empik. Co ciekawe, do jutra jest czas na kupienie ich w promocyjnej cenie 80 złotych. Następnie, w późniejszych terminach ceny wzrosną do 90 złotych, a w dniu festiwalu 140 złotych.  Będą również dostępne bilety VIP i Super VIP. W zależności od daty zakupu, bilety VIP kosztować będą od 140 do 180 złotych i dzięki nim macie gwarancję wejścia oddzielnym wejściem, 2 darmowych kuponów na piwo i miejsca siedzące na przeciwko sceny głównej.

Ciekawą opcją wydaje się bilet Super VIP, który również daje oddzielne wejście, przeznaczonym dla organizatorów i artystów. Oglądać koncerty można od razu przed sceną, w specjalnie wydzielonym miejscu, jak i przebywanie od razu za nią, w obecności artystów. Ceny od 250 do 300 złotych. 

One Love 2019 artyści

W tym roku wystąpią polscy artyści jak i gwiazdy światowego formatu. Zobaczycie między innymi Chase & Status, którzy we Wrocławiu grali już wcześniej, chociażby podczas The World Games. Dodatkowo, prosto z Londynu, Morcheeba.

Przedstawicieli muzyki reggae również nie zabraknie, gdyż do składu dołączyli: Dub Inc, Bas Tajpan i Bob One oraz Tabu.

Podsumowując, jest to wydarzenie, na które z pewnością warto się wybrać i sprawdzić swoich ulubionych artystów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

DISASTER🚨 . . #RTRNIIJUNGLE OUT NOW

Post udostępniony przez Chase & Status (@chaseandstatus)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.