Kulturalny kierowca autobusu wyjaśnia cwaniaka z Opla. Zobacz wideo z Poznania!

kulturalny kierowca autobusu

Kulturalny kierowca autobusu wyjaśnia cwaniaka z Opla! W sieci pojawiło się bardzo interesujące nagranie, które zarejestrowano na poznańskich drogach. Jak podaje autor wideo – wszystko działo się na ulicy Zawady, a powodem całego zajścia miał być rzekomo uszkodzony samochód młodego mężczyzny. Ten postanowił zaparkować go na zatoczce autobusowej, skutecznie utrudniając manewr bezpiecznego wysadzania pieszych przez pojazd komunikacji miejskiej. Następnie dochodzi do potyczki słownej dwóch zainteresowanych stron, a oglądając materiał do końca na jaw wychodzi, że tytułowy „cwaniak” zwyczajnie kłamał. Nagranie można obejrzeć poniżej!

Kulturalny kierowca autobusu wyjaśnia cwaniaka z Opla! „Zepsute auto” nagle zmartwychwstało

Kierowcy komunikacji miejskiej z problemem wykorzystywania zatoczek autobusowych jako miejsca postoju dla cywilnych kierowców, zmagają się już od dawien dawna. We wszystkim najbardziej uderza jednak postawa osób, które bezprawnie korzystają z infrastruktury przeznaczonej dla autobusów, skutecznie utrudniając przy tym choćby wysadzanie pasażerów. Podobnie było tym razem w Poznaniu, a wszystko zostało zarejestrowane dzięki kamerce samochodowej zamontowanej w autobusie. Bezpieczne odstawienie pieszych na przystanku utrudniał Opel prowadzony przez młodego kierowcę. Mężczyźnie wyraźnie nie spodobało się zachowanie zawodowego kierowcy, które – nawiasem mówiąc – było prawidłowe. Wtedy też doszło do małej utarczki słownej.

ZOBACZ TAKŻE: DUCH NA KAMERZE PRZEMYSŁOWEJ? NIEPOJĄCE NAGRANIE ZE SZPITALA W TAJLANDII PODBIJA ŚWIAT. CO DZIAŁO SIĘ Z ZAREJESTROWANYM NA WIDEO WÓZKIEM INWALIDZKIM? ZOBACZ MATERIAŁ!

Internauci pod wrażeniem opanowania kierowcy autobusu. Zobacz wideo!

W całym nagraniu uwagę zwraca przede wszystkim spokój i opanowanie, które wręcz bije od prowadzącego autobus. Nijak ma się to jednak do postawy, którą zaprezentował młody prowadzący Opla. Ten swój manewr tłumaczył awarią pojazdu. Co jednak ciekawe, tak naprawdę nic na to nie wskazuje – co udowadnia poniższe nagranie.

Wideo opublikowano w portalu YouTube na kanale M M. i okraszono je następującym opisem:

Z życia MPK. Kolejny przykład drogowego buractwa. Niestety, wielu kierowców samochodów traktuje przystanki autobusowe jako darmowy i zawsze wolny parking. Nie dość, że bardzo utrudniają pracę kierowcom autobusów, narażają zdrowie pasażerów, to jeszcze w imię własnego wygodnictwa potrafią perfidnie kłamać. Polecam obejrzeć do końca.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube – M M.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.