Kuchenne rewolucje: odc. 11 s. 19! Co w nowym odcinku?

Kuchenne rewolucje to jeden z najczęściej oglądanych programów na TVN. Cieszy się ogromną popularnością i nie bez powodu to już 19 sezon! Dlatego warto sprawdzić czego można się spodziewać w jutrzejszym odcinku, w którym Magda Gessler odwiedzi restaurację “Pierogatka” w Kaliszu.

Kuchenne rewolucje to program, który zmienił życie osób pracujących w gastronomii. Prowadzony przez wybitną restauratorkę, autorytet kulinarny i biznesowy, Magdę Gessler. Pomimo wielu obowiązków zawodowych, udowodniła ona, że nie boi się wyzwań. Poświęciła czas, zwiedzając całą Polskę, dzięki czemu uratowała niejedną restaurację. Niedługo będzie mogła świętować 250 kuchennych przemian. Bez wątpienia jest to ogromny sukces.

Co nowego w czwartek?

W najbliższy czwartek o godzinie 21:30 zostanie wyemitowany 11 odcinek 19 już sezonu. Magda Gessler odwiedzi restaurację “Pierogatka” znajdującą się w Kaliszu. Zanosi się na emocjonujący odcinek, gdyż sama zapowiedź mówi sama za siebie: “Nie pamiętam kiedy widziałam taki chlew!”. A historia tego miejsca z początku nie zapowiadała upadku!

Oblężenie restauracji trwało od samego początku. A to dlatego, że klienci bardzo chwalili pierogi, które były wtedy chlubą tego miejsca. Długie kolejki i zadowoleni klienci wydawać by się mogło, że zwiastują sukces. Tak się nie stało, gdyż właściciel zaczął wprowadzać zmiany, które nie spodobały się większości. W menu pojawiło się sushi czy sałatki, a jak wiadomo, ciągłe zmiany nikomu nie służą.

Jak funkcjonuje restauracja teraz?

Po kuchennych rewolucjach, miejsce nosi nazwę “Pomidorowe bistro”. Znajduje się na ulicy Narutowicza. Gessler wprowadziła do menu nowe dania tj. carpaccio z pomidora malinowego, grzanki z miodowo-czosnkowym masłem z rozmarynem, kozim serem i pomidorami, zupa z pomidorów na wywarze z żeberek. Restauracja działa pod tą nazwą od 3 lutego 2019 roku.

Oceny, które widnieją w Internecie i opinie na stronie Facebook dają sporo do myślenia. Klienci wspominają o kolejnych zmianach w menu. Dotyczą one pozycji również wprowadzonych przez panią Magdę Gessler. Poniżej można sprawdzić ofertę dnia w Pomidorowym bistro. 

zdjęcia: źródło Instagram, Facebook

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.