Kto to kupi – talent show nowością w TTV od 2020

W telewizji wciąż przybywa nowych programów. Jedne są rozrywkowe (np. talent show), inne publicystyczne czy dokumentalne. Cały czas powstają także nowe produkcje serialowe. A czy słyszałeś już o Kto to kupi – talent show, który jest nowością w TTV? Ruszy on wiosną 2020 roku.

 

 

Kto to kupi – talent show

Kto to kupi to polska wersja programu Buy it Now. Jest to program cieszący się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii, a teraz będzie realizowany w Polsce. Co ważne, producenci programu Kto to kupi zachęcają: jeżeli wymyśliłeś jakieś wyjątkowe urządzenie, innowacyjny produkt lub pomysłowy gadżet, to wkrótce będziesz mógł go zaprezentować milionom widzów. Oczywiście założeniem programu jest nie tylko promowanie nowinek, ale także stworzenie możliwości na szybkie sprzedanie produktu i niezły zarobek. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zgłosisz się do nowego programu. Kto to kupi będziesz mógł obejrzeć w TTV.

 

Jakie będą zasady talent show w TTV?

Program Kto to kupi to szansa dla polskich wynalazców, naukowców i ludzi, którzy wymyślili ciekawe i przydatne w życiu codziennym przedmioty. Idea programu polega na zaprezentowaniu i natychmiastowym sprzedaniu swojego wynalazku publiczności i handlowcom obecnym w studio. A zatem jeśli wynalazłeś niesamowity, a jednocześnie prosty sprzęt pomagający w kuchni – zgłoś się do programu. Przykładowo może to być przedmiot ułatwiający bezpieczną jazdę na rowerze albo naukę dzieci, oryginalną czapkę lub wielofunkcyjny mebel. Producenci są otwarci żeby poznać pomysły oraz znaleźć realnych kupców na te przedmioty. Zasada jest prosta. Uczestnicy muszą w ciągu 90 sekund przekonać obecnych w studiu gości i inwestorów, że warto taką rzecz kupić.

 

Kiedy rusza program?

Program Kto to kupi obejrzysz od wiosny 2020 roku. Obecnie trwają castingi do 10-odcinkowego talent show. Program talent show Kto to kupi to szansa dla wynalazców, którzy jednocześnie potrafią w ciekawy i treściwy sposób opowiedzieć o swoim produkcie. Twórcy niecodziennych gadżetów i wynalazków walczą o możliwość wprowadzenia ich produktu do szerokiej dystrybucji. Być może udział w programie zmieni twoje życie.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.