Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę! Kwadratowe włosy to przeszłość [FOTO]

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę! Kwadratowe włosy popularnego detektywa, które od dłuższego czasu były jego znakiem rozpoznawczym, to aktualnie przeszłość! Rutkowski w swoich mediach społecznościowych umieścił zdjęcie, które zachwyciło internautów. Detektyw pozuje tam z imponującymi, rozpuszczonymi i długimi włosami. Z opisu pod zdjęciem można wywnioskować, że świetną kondycję swoich włosów zawdzięcza on dobrze dobranemu cateringowi. Wszystko możecie zobaczyć w dalszej części tekstu!

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę! Kwadratowe włosy to już przeszłość. Jak wygląda obecnie? Internauci zachwyceni! [FOTO]

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. O popularnym detektywie znów jest głośno. Tym razem jednak nie chodzi o zakup kolejnego luksusowego pojazdu lub rozwiązanie zagadki, którą żyła cała Polska. Mianowicie, uwagę zwrócił wygląd Rutkowskiego – a konkretniej jego włosy. Jak dobrze wiadomo, już od dłuższego czasu kojarzony on jest ze starannie wymodelowaną, kwadratową fryzurą. To jego znak rozpoznawczy. Wiele jednak wskazuje na to, że niebawem możemy oglądać detektywa w nieco innym wydaniu.

W swoich mediach społecznościowych Krzysztof Rutkowski opublikował zdjęcie, na którym widać, że zmienił fryzurę. I trzeba przyznać, że mowa o zmianie diametralnej. Kwadratowe zaczesanie zamienił na bujne, długie, rozpuszczone włosy. Jak to jednak w ogóle możliwe? Zobaczcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

ZOBACZ TAKŻE: ANDREAS BREIVIK OPUŚCI WIĘZIENIE? SZOKUJĄCE DONIESIENIA Z NORWEGII! LUDZIE OBURZENI. BIEGLI NIE CHCĄ DO TEGO DOPUŚCIĆ, WSZYSTKO ROZSTRZYGNIE SIĘ W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH TYGODNI

Nowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego to zasługa dobrze dobranej diety?

Fryzura, którą Krzysztof Rutkowski pochwalił się w sieci, wywołała ogromne zamieszanie. Internauci odebrali ją jednak dobrze i w kierunku znanego detektywa popłynęło wiele komplementów. On sam zdaje się natomiast sugerować, że wszystko to zasługa dobrze dobranej diety. W opisie pod zdjęciem napisał:

Dobrego wieczoru. Po cateringu @ataksmaku nie tylko rosną mięśnie, ale także włosy. Ściskam Was ciepło.

krzysztof rutkowski zmienił fryzurę

A wy jak oceniacie metamorfozę detektywa Rutkowskiego? To zmiana na plus?

źródło: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.