Krzysztof Jackowski zobaczył to w swojej wizji! „Płonie duży budynek…”

wizja na rok 2023

Krzysztof Jackowski zobaczył to w swojej wizji! Najpopularniejszy polski jasnowidz powrócił z nową, przerażającą wizją, jakiej doznał podczas transmisji w serwisie YouTube. Jackowski zobaczył w niej duży, płonący budynek. Na gorąco zdradził jak najwięcej szczegółów oraz skojarzeń, które mu się objawiły. Jasnowidz zdradził też, czy wszystko wydarzy się w Polsce. Sprawa ma odbić się dużym echem na całym świecie. Co jeszcze wiadomo o upiornej wizji? 

Krzysztof Jackowski zobaczył to w swojej wizji! „Płonie duży budynek…”

Niepokojące wieści napływają z kanału Krzysztofa Jackowskiego w serwisie YouTube. Najpopularniejszy polski jasnowidz podczas niedawnej relacji, kiedy to łączył się z widzami, miał przerażającą wizję. O wszystkim pisze choćby portal o2.pl. Jackowski w swojej wizji miał zobaczyć płonący budynek. To jednak nie wszystko – jasnowidz zdradził więcej szczegółów dotyczących tego jakże mrocznego zajścia.

Mianowicie, wszystko ma nosić znamiona ataku. Czyżby pożar wielkiego budynku powstał właśnie na skutek zaplanowanej akcji? Mało tego – o zdarzeniu ma być bardzo głośno na całym świecie. Krzysztof Jackowski mówił:

Płonie duży budynek, ale będą inne straty też. To będzie wyraźne wrażenie pewnego ataku.

Jasnowidz dodał jeszcze zaniepokojony:

To będą pokazywać telewizje. Te straty, ten pożar. Potem będzie cisza i odwet. Na początku słaby i symboliczny, a potem drugi bardzo nieadekwatny do tego co wydarzyło się wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE: MARCIN NAJMAN NIE WYTRZYMAŁ! POCZĘSTOWAŁ RYSZARDA „SZCZENĘ” DĄBROWSKIEGO CIOSEM – I TO JESZCZE PRZED WALKĄ! ZADYMA W HOTELU. O CO POSZŁO? NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI [WIDEO]

Czy tragiczne wydarzenia będą mieć miejsce w Polsce? Krzysztof Jackowski zapewnia, że…

Wiele osób z zaniepokojeniem nasłuchiwało o niespodziewanej wizji jasnowidza. Pojawiły się bowiem obawy, że może to dotyczyć naszego kraju – zwłaszcza biorąc pod uwagę wzmiankę o ataku i napiętą atmosferę na granicy z Białorusią. Krzysztof Jackowski jednak niejako rozwiał obawy, mówiąc wprost:

Na pewno nie będzie to w Polsce.

Czy mroczna wizja się sprawdzi? Jasnowidz nie umiał dokładnie określić, kiedy wszystko się wydarzy.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.