Krzysztof Jackowski z nową wizją – wydał ostrzeżenie dla trzech polskich miast!

wizja na rok 2023

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Wielokrotnie ostrzegał Polaków przed różnego rodzaju zagrożeniami, które wydarzą się w niedalekiej przyszłości. Tak wydarzyło się i tym razem, jednak wizjoner skupił się na trzech polskich miastach – Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu. Koniecznie poznajcie szczegóły.

Fenomen Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski prowadzi swoją działalność wizjonerską od lat. Ponadto przez długi czas współpracował ze służbami, pomagając im w rozwiązywaniu zagadek kryminalny. Jasnowidz specjalizuje się bowiem w odnajdywaniu zaginionych osób. Jego dokonania są niezwykle imponujące, a skuteczność wizji szacuje się na około 90%.

ZOBACZ TAKŻE: OGROMNY PAJĄK WIELKOŚCI KOTA WTARGNĄŁ DO MIESZKANIA – MAMY NAGRANIE!

Wizja dla Polskich miast

Obecnie Krzysztof regularnie informuje o zbliżających się wydarzeniach w Polsce i na świecie, nie szczędząc ważnych rad i ostrzeżeń. Ostatnimi czasy Jackowski zwrócił uwagę, że czekają nas trudne czasy i wielki kryzys, dlatego poradził, by zabezpieczyć swój majątek.

Tym razem w serii vlogów „Wideoprezentacje” Jackowski po raz kolejny wspomniał o zbliżającej się zmianie przepisów, która być może ograniczy naszą wolność.

Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie produkował i będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają rzeczywistej już naszej wolności obywatelskiej – powiedział jasnowidz.

W dalszej swojej wypowiedzi skupił się na trzech dużych miastach – Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku. Jak twierdzi, już na początku 2022 roku we Wrocławiu zostaną zahamowane pewne inwestycje. Z kolei w Gdańsku szykują się wielkie zmiany.

Mam wrażenie, że miasto Gdańsk chce zrobić jakąś potężną inwestycję, bardzo znaczącą dla Gdańska i będzie to radykalna odmowa, która zahamuje przez to wiele rzeczy, bo ta inwestycja nie ruszy, zostanie oddalona w czasie – dodał Krzysztof Jackowski.

Jeśli chodzi o Łódź, prawdopodobnie dojdzie tam do „plebiscytu w rządzeniu”.

To niestety nie koniec niepokojący doniesień. Jasnowidz zapowiedział również, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do śmierci ważnej dla Polaków osoby, a jego pożegnanie odbędzie się na „wielkim pogrzebie”.

 

antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.