Krzysztof Jackowski o skutkach Nowego Ładu – jasnowidz przekazał wiele niepokojących informacji!

wizja na rok 2023

Nowy Ład wprowadził mnóstwo zmian jak i spore poruszenie w społeczeństwie. Do wydarzeń tych odniósł się również jasnowidz Krzysztof Jackowski, który zapowiedział, jaka czeka nas przyszłość. Niestety i tym razem nie ma pozytywnych wieści.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o skutkach Nowego Ładu

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju, który regularnie dzieli się swoimi wizjami i przestrzega widzów przed licznymi niebezpieczeństwami. Ponadto wizjoner wielokrotnie współpracował ze śledczymi, a na swoim koncie ma mnóstwo rozwiązanych zagadek kryminalnych. Specjalizuje się w poszukiwaniach osób zaginionych. Jego skuteczność oceniono na imponujące 80%. Obecnie Jackowski prowadzi kanał, na którym regularnie opowiada o sprawach bieżących, a także wizjach, które go nawiedziły.

Tym razem jasnowidz odniósł się do ważnych wydarzeń, którymi ostatnio żyje cały kraj. Mowa o Nowym Ładzie, który zdaniem Jackowskiego pogłębi kryzys i spowoduje wzrost cen nie tylko produktów spożywczych, ale również opłat i składek zdrowotnych.

Nagle, jesienią nasz premier biega po telewizjach i krzyczy, że ma „Nowy Ład”. Wtedy jeszcze krzyczał, że są pieniądze z UE, której nie otrzymujemy. Teraz za Turów jeszcze się biorą i będą nam chcieli odciąć bardzo poważne pieniądze. Ale premier nadal biega i krzyczy, że „Nowy Ład”, że zyskamy tyle. Na reklamach ludzie mówili: Zyskałam 1400 na „Nowym Ładzie”. A ile straciliście na innych rzeczach, zanim ten Ład został ogłoszony? A „Nowy Ład” Wam jeszcze zabierze wiele, bo wiąże się z istotnymi podwyżkami na żywność, energię i opłaty, jak składki zdrowotne. To wszystko na dłuższą metę spowoduje nasilenie się kryzysu, a nie ulgę – poinformował Krzysztof.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPOWIEDNIA SIOSTRY ŁUCJI DOS SANTOS DLA POLSKI – WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW!

Jackowski o premierze Morawieckim

Jasnowidz nie zapomniał również wspomnieć o premierze Mateuszu Morawieckim, który wielokrotnie zachwalał założenia Nowego Ładu. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego na Polaków czeka spore niebezpieczeństwo.

Przed nami stoi niebezpieczeństwo, a premier, który słyszy zewsząd, że to bubel, że księgowi i urzędy skarbowe nie mogą zrozumieć, o co do końca w tym wszystkim chodzi. (…) Zastanówmy się: mamy głęboki kryzys, odpowiedzią ma być „Nowy Ład”, który już od pierwszych dni powoduje problemy, za które premier już przepraszał publicznie. Premier obiecuje tym, którym zniknęło z pensji trochę pieniędzy, że je niebawem odda… W 2019 roku było normalnie, a teraz – jak jest? Nie „nienormalnie”, bo tak jest od pewnego czasu. Jest niebezpiecznie! – skwitował Krzysztof Jackowski.

Podzielacie zdanie jasnowidza?

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.